Jump to content

Recommended Posts

• 8 months later...
  • 6 months later...

Dávám uživateli Jarda88 negativní hodnocení a nedoporučuji s tímto člověkem obchodovat - rozhodně ne na dálku na čestné slovo chlapa. Náš obchod si vykládám, téměř jako záměrný podvod a naposledy jsem tady dal na nějaké "gentlemanské" způsoby zde na fóru. Obchod proběhl poštou s mou platbou předem, nyní samozřejmě po zjištění poškození není možné dohodnout adekvátní kompenzaci a ani návrat nazpět. Jako důvod pro nemožnost vrácení je uváděno sundání tahu - což jsem provedl abych mohl nafotit poškozené nožky od stěžejek, které vzniklo častým a dost neohrabaným způsobem. Podle mě nepůjde opravit přeleštěním.

Prodejní inzerát:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/130673-omega-planet-ocean-8500-455mm/

Stěžejní informace:

Perfektní stav - Nesouhlasí, hodinky mají poškozené pouzdro.

Na fotkách záměrně nevyfoceny poškozené části - především nožky u tahu.

Prodávající sice nabízel zaslání dalších fotek, nicméně dle jeho informací jsou na hodinkách pouze mikrovlásečnice, a byli minimálně nošeny. Díky těmto informacím, jsem přistoupil na platbu předem a poštu. Jinak bych si raději přijel, nebo obchod zrušil.

Níže fotky perfektního stavu:

post-1653-0-69066500-1566414017_thumb.jpg

post-1653-0-60528300-1566414057_thumb.jpg

post-1653-0-00760400-1566414073_thumb.jpg

Za mne tedy naprosto v pořádku, rychlá komunikace, stav dle popisu, možná bych řekl i lepší. Děkuji za obchod.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Protože nemám rád neslušnost, přidávám i já negativní hodnocení - poptal hodinky, já nabídl, popsal, nafotil a nedočkal se žádné reakce. To je tak velký problém napsat "děkuji, nechci" ? 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No, skoro to vypadá, že mu tady hodnocení dávám jen já :-). Moc díky dodatečně k obchůdku z 2.1. Znovu na 1*

• 1 month later...

S Jarda88 proběhl obchod na dálku na jedničku i s fajn pokecem. Za mě pohoda👍

Edited by distar
  • 4 weeks later...

Jardu88 mohu stoprocentně doporučit. Je to pravý chrono-blázen. Vsadil bych se, že mu místo srdce tiká strojek s automatickým natáhem! 🙂

A jako bonus - perfektní pokec! 

Děkuji!