Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Ahoj pratele,
mel bych se omluvit, jestli jste ale zaznamenali me vlakno o vyrobe hodinek, tak nejspis pochopite, ze mi toto vlakno i dobry umysl absolutne vyhucel z hlavy a ja se na to chtic nebo nechtic uplne vybodl. Proste jsem se ocitl najednou v jinem vesmiru a rozjel jsem se jinym smerem 🙂

Vazne se uprimne omlouvam, jak sel cas, vypadlo mi to, nejspis mi uz hlava vsechno nepobere.

Dnes jsem ale nad tim celym premyslel, aktualne jsem ve fazi "vsechno uz umim udelat sam", proto az budu mit chvilku (vyroba hodinek me fakt zamestnava nonstop), zreviduji tento "projektik" a udelam prototyp, potom se uvidi, co na to reknete, budeli jeste zajem a budeteli mi jeste verit po tom , co jsem to uplne vypustil.

Co je jiste, bude to z nerezu, budu to delat ja, rucne na soustruhu a bude to pro vas za naklady, ktere si ted nedovolim nejak odhadnout, ale materialovo to bude brnkacka.

Timto slibuji, ze co nejdrive udelam prototyp a dal pak bude zalezet na vas.

Tak prominte, slibuju, ze se polepsim 😉

beeman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsou koupil matros na prototyp, je to 15mm nerezova trubka, 2mm tluste steny, plus kulatinu 15mm na spunty.
musim jeste sehnat zavitniky, sice mam v dilne Mkove, ale ty jsou k tomuto ucelu nevhodne, musim pouzit jemnejsi zavit, jeste ale nevim jaky, zapatram

nemate nahodou nekdo doma sroubovaci pin od Bergeonu? jakykoliv? abych se mrknul, co je tam za zavit a podle toho udelal zapusteni
kdyzby ne, tak stejne nejakych par kusu objednam

dikes 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...