Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

priseraku diky moc za darecek, treba se mi to povede spravit a jeste vratim ;-)

zrovna jsem se do toho pustil, dnes by mohla byt hruba konstrukce hotova, nemam jemny zavitniky, tak snad sezenu nekde po Praze

zatim to jde dobre :-D

3b14c3823f589405da77ceb242618583.jpg

7272ebfa45ff3acc9c8b76c8f0d2741c.jpg

62eff4ca2688a0b9ebc04c2c22c8bf29.jpg


z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na hrubo udelano, nemam tady zavitniky M3 a M14 jemnej, tak pro dnesek hotovo

delal jsem v podstate sekyrovou polivku, volna improvizace, bez finalniho lesteni a tak, i tak to byla docela pakarna, s nerezem se moc legrace neuzije 🙂

 

 

3C5F4A29-E3DB-4CFC-8E54-8C7DAF34677B.jpeg

C1E6A8B4-C606-4E12-BDD2-DB97305390F3.jpeg

94693968-ECD1-440D-AB79-A783846C22EF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve hre je porad i mosaz i hlinik, z mosazi by to bylo nejjednodussi, dobre se obrabi, s hlinikem ale dobre zkusenosti nemam, asi jsem mel smulu na same blato 

nejvic se mi zamlouva nerez, dela se z ni sice hodne pomalu, klidne pet krat pomaleji nez z mekcich materialu, ale vysledek je dozivotne staly

uvidim, popravde, kdybych to delal sam, bude tech 100ks trvat neprimerene dlouho, i kdyz nejak zoptimalizuji vyrobu a budu to sekat jak bata cvicky, tipuju, ze vic nez 5ks za den nevyrobim, a i to si docela hodne fandim

treba se ale pletu

nicmene oslovil jsem sveho tajneho pomocnika, budu mu pracovne rikat Kulicka, jestli by se vyroby nechtel ujmout, dela taky ciste na soustruhu a podobnych nastrojich, ale narozdil odemne ma leta praxe, sikovne ruce a neskutecnou trpelivost. 
v pondeli k tomu sednem a uvidi se, jestli do toho pujde a hlavne za kolik, zatim rika, ze neni problem 😉 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...