Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jenom dodam, ze cena bude konecna, sam tedy doufam, ze prizniva 😉 bez ohledu na pocet vyrobenych kusu, to znamena, ze limitka bude i kdybych si mel nechat vyrobit jenom jeden jediny kousek pro sebe 😄

je to dano tim, ze vyroba nebude probihat na CNC, kde plati, ze cim vic kusu, tim lepsi cena za jeden, vyroba bude provadena rucne na soustruhu, takze tam neni co pri vetsim poctu do ceny rozpustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prave jsem obdrzel fota hotoveho vystezejkovace od profika, je to z nerezu a je to asi malinko lepsi, nez ten muj zoufaly pokus 🙂

cenu mi rekne do konce tydne

jeste tam ofc bude logo chronomagu a premyslim, jestli tam davat cislo limitky?

 

7A3902EC-CBC5-4AF1-A4F0-275ED4CE4113.jpeg

3AD4332C-AFFC-4233-8A01-A7D58CFFBD6A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, beeman napsal:

pokud ano, tak stejne bychom museli udelat novy seznam zajemcu s pozadovanymi cisly, ten puvodni, moji vinou, je urcite neaktualni

Hlásím se a jsem za číslo limitky, bral bych 1 (pokud ji chceš pro sebe tak 2 :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem určitě ve střehu - vypadá dobře a číslo bych bral jaké jsem měl v původní tabulce :)  Pokud to bude bez čísel, tak to asi přežiju, ale znáte to - v čase nezíská tolik na hodnotě. Plánuji ho za deset let prodat s tučným ziskem 😄 Je bomba, že se ti povedlo dotáhnout!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...