Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

ono je dobre mit dva jazycky ruznych velikosti, taky dva hroty a taky dva sroubovacky, plochej a krizovej, pak k tomu kontramaticku a klicek k tomu
pokud by se tam vesel i otvirac/pacidlo na dynka, tak uz temer nic nechybi, berte to jenom jako me prani, jak bych to chtel ja, ale muj svazek klicu co taham uz ted vazi pres kilo :-)
samozrejme jak si reknete, tak bude, ale z technologickych duvodu bych pod 12mm prumeru nesel


z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to teda na klíčích nosit nebudu, ale...To by muselo být minimálně poloviční jak teď ne, aby se to dalo? A to nevím, jestli připadá v úvahu.

Využil bych určitě tenkej i tlustej hrot a potažmo tu vidličku, takže za mě spíš místo na 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, beeman napsal:

tak ja to rozseknu hned, bude to mit prumer 12mm, berte to jako konecny rozmer, min opravdu nee, ja si necham ty dva prototypy s 15mm, ktery jsou uz hotovy 😉


z eteru

Len pre predstavu som mal na mysli niečo také, ako Damasko šrobovák. 

Ale rozmer 12mm x cca. 80mm myslím, že by mohol byť OK. Som zvedavý na fotky prototypov :) 

IMG_2201.JPG

IMG_2202.JPG

IMG_2203.JPG

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych se s dovolením přidal mezi náhradníky, pokud to není nic proti ničemu 

 

Náhradníci:

101. hreba

102. Prorok

103. Rodkopf

104. JiříR

105. sorondo
106. gooseman
107. mrakodrap
108. mrakodrap
109. miloshu
110. TOMASS
111. honzyx
112. M3maniac
113. kartagos
114. tenge
115. maposp
116. konnan
117 Happy88
118 Sima1one
119 ismit
120 Dokusan 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem avizoval, zitra budu vedet cenu, bohuzel oba prototypy jsou 15mm tluste a pokud vim, tak v dohledne dobe novy prototyp o prumeru 12mm nevyrobi, proto musime vychazet z fotografii, ktere jsem postoval (prototypy), protoze presne takto to bude vypadat, akorat bude zmena prumeru, a co tedy mohu udelat, ze to hodim "na papir" aby bylo jasno, jake presne rozmery budou u finalniho vyrobku.

mno a jestli to chceme (si myslim ze ano) stihnout s rezervou do vanoc, musime si pak nejak stanovit terminy, ktere budou vychazet z toho, co mi rekne vyrobce, tedy jak dlouho mu bude trvat samotna vyroba, od toho se odpichnem

tak zatim nic, zitra si k tomu sednu na dyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel jsem dnes notne znaven, tak jenom v kratkosti:

- cena je rovnych 1000kc s DPH
- pokud bude dostatek casu a vse pujde jako po masle, budou v cene i dva hroty, jeden jazycek, jeden kolicek, oba vyrobeny stejnym mistrem, dle originalu od Bergeonu, vcetne kvality a tvrdosti materialu (ja osobne tomu davam tak 80+ procent, mistr je ale sikovny a byl to jeho vlastni navrh), nicmene se muze stat, ze se to v te varce do Vanoc nestihne, ted popravde nevim, jestli to budem potom resit dodatecnym zaslanim nebo se to nevyrobi vubec (ve hre je hlavne dalsi postovne, precejenom pri sta kusech to par tisicovek udela)
- samotna vyroba od krlese bude trvat 1 mesic (+ tyden jako rezerva)
- nejpozdejsi datum krlese tedy stanovuji na 1.11., tento den vyroba zapocne
- vsichni, kdo budou mit zaplaceno (odeslano na ucet mistra) budou IN, ostatni OUT
- navrhuji, jelikoz se nejedna o zavratnou castku, zaplatit ji celou, at pred odesilanim hotovych vystezejkovacu nemusime resit zmatky pri doplatcich, spousta lidi me tady zna osobne a ja vim, kde mistr bydli, i jeho pes si na mne uz privykl, takze defraudace nehrozi 🙂
- nejpozdeji v druhem prosincovem tydnu (7.-11.12.) dojde k odeslani vsech vystezejkovacu majitelum
- k doprave bude vyuzita jenom a pouze Ceska Posta, doporucene
- odesilat bude primo mistr, ktery ma s Ceskou Postou nejakou tu smlouvu
- samozrejmosti bude moznost osobniho prevzeti u me v Praze, pripadne muzu domluvit nejake (konkretni) odberne misto u meho oblibeneho hodinare na Smichove
- vystezejkovace budou v polstrovane krabicce s vylaserovanym logem Chronomagu, napisem Chronomag L.E. a cislem limitky X/YYY, krabicky jeste ladime, ale budou odpovidat vaznosti aktu 😉
- soucasti bude i karticka s nezbytnymy daty, to jeste poladim a zaridim ja

detaily k samotnemu provedeni vystezejkovace:
- namalovat jsem dnes nestihl, tak si prosim zkuste predstavit
- material komplet nerez
- dira/zavit pro hroty: standard M3 pouzivany Bergeony
- 12mm prumer
- cca 100mm delka
- v podstate uplne stejne, jako fota prilozena
- navic bude na zatce na konci na plosce vylaserovano logo Chronomagu
- dale dalsi vyfrezovana ploska, kde bude vylaserovany napis "Chronomag L.E. X/YYY"
- ploska s 50mm stupnici zustava
- ve vnitr bude prostor o prumeru 8mm, dle mych laickych predpokladu se tam vejde toho dostatek
- dirku pro krouzek ci snurku na klice vidite na fotkach
- zavit pouzdra je dostatecne dlouhy na to, aby nedoslo k samovolnemu vysroubovani a ztraty vystezejkovace 
- nakreslim snad zitra, ale prozatim spoleham na vasi predstavivost
 
neco k orchestraci objednavek:
- mame tady nejaky puvodni a historicky seznam zajemcu
- absolutne nemam v umyslu vytvaret uplne novy od zacatku, nicmene je velice pravdepodobne, ze nekteri z puvodnich zajemcu jiz zajem nema
- jelikoz bych seznam zajemcu rad uzavrel nejpozdeji  23.10., coz je termin sibenicni, zitra rozposlu vsem puvodnim zajemcu (i novym, tedy vsem) info o tom, ze se ledy pohly a pozadam je o vyjadreni prave do toho 23.10.
- po tomto datu jiz nebude mozne cokoliv na seznamu menit, vyjma toho, ze pripadne odpadliky nahradi na jejich poradovam cisle dalsi zajemce, ktery zajem o toto cislo jako nahradnik projevil
- 26.10. rano pak zverejnim finalni seznam a do vecera budete mit moznost k reklamacim
- v tydnu 26.- 30.10. (nejpozdeji 1.11.) dojde k pripsani 1000kc na ucet, ktery bude kazdemu zaslan do SZ  vcetne VS (nespis cislo limitky) a do Poznamky pro jistotu jmeno ci prezivku zde na foru, ale presne instrukce samozrejme dostanete toho 26.10.
- ve stejnem tydnu mi zaslete adresy, kam chcete vystezejkovac zaslat, pripadne projevte zajem o osobku v Praze, v tom pripade staci Jmeno/Prijmeni/Prezivka zde na foru, vam pak bude zaslano skrze SZ heslo k osobnimu vyzvednuti, 😉 uplne vsechny tady diky bou neznam 🙂
- kazdy si tedy, pocinaje zitrejskem, zacne do prasatka odkladat 40kc kazdy bozi den, at vas to potom nezrujnuje 🙂
- nasledovat bude faze cekani, nicmene budete prubezne mnou na rozumne bazi informovani o tom, jak zdarne mistr postupuje a jestli me jeho pes pusti, pokusim se i neco z vyroby nafotit

rizika:
- nebudu zde resit mozne prirodni katastrofy, epidemie nebo zdravotni kondici mistra (jej to mladik, do Vanoc urcite v pohode 😉 )
- chci resit to, jak velkou limitku udelame:
- porad verim, ze to bude limitka o 100 kusech, ale je docela mozne, ze tolik zajemcu se nakonec nenasbira
- jsem schopen a ochoten koupit cca 10ks limitky, pokud by se pocet zajemcu blizil 90ti, ty z casti nabidl v zdejsi inzerci nebo rozdal jako darky, vic ale opravdu ne
- pokud se tedy treba najde 70 zajemcu, mame problem, nebude se jednat o 100ks limitku, problem proto, ze zajemci s cisli >70 by museli byt presunuti na cisla jina, malinko chaos, ale nejak to snad pujde zvladnou
- proto apeluji na to, abyste svuj zajem projevili co nejdrive, at mame co nejdrive prehled o mnozstci kusu limitky a muzeme pruzne reagovat a vymyslet a carovat

seznam:
- seznam zajemcu budu udrzovat pouze ja, tak jej prosim nekopirujte, needitujte, necitujte, at v tom nemame chaos
- zitra vystrelim prvni seznam vychazejici z puvodniho vcetne vsech nahradniku
- pokud mate zajem o pridani do seznamu, nebo odstraneni, napiste to pls jako prispevek, ja to do seznamu zakomponuju (na zpravy v SZ nebudu brat zretel)
- pokusim se to tady checkovat co nejcasteji, s blizicim se termin super nejcasteji, ale od soustruhu se spatne dela s mysi 

 

jsem se nejak rozepsal, urcite jsem na neco zapomel, tak jestli jste docetli az sem a mate pripominky, sem s nima

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...