Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

dostal jsem miliony feedbacku od puvodnich ucastniku, vesmes do SZ, zapomel jsem jim sdelit, ze je to potreba hodit do vlakna, moje chyba, takze vsechny zapracuju do seznamu, asi az zitra, do ted jsem makal a jdu na par zdravotnich

ale odhadem se myslim ze pomalu blizime k one stovce potvrzenych, bohuzel konzultoval jsem dnes s mistrem jeho kapacity, 100 je konecny pocet limitky, verim ale, ze se dostane na vsechny, protoze par odpadliku se uz odhlasilo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 28. 9. 2020 v 8:29, JiříR napsal:

Napište mě prosím jako náhradníka. Vypadá to na pěkný počin.

Nechtěl jsem do seznamu zasahovat, ale nějak jsem se nedostal na seznam náhradníků, tak prosím dopsat, viz citovaný příspěvek z pondělí. A také rovnou potvrzuji zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priznam se, ze az takovou reinkarnaci jsem necekal 😉
upravil jsem seznam dle prispevky i doslych SZ, potvrzenych mame aktualne cca 66 🙂
pokud byste v seznamu nasli nejakou chybicku, neprodlene mi ji prosim hlaste, sem do vlakna, dekuji

================================================================================

1          beeman                        potvrzeno                                
2          Vit                           potvrzeno                                
3          Maxmillian                    potvrzeno                                
4             VOLNE                                                               
5             VOLNE                                                               
6             VOLNE                                                               
7          Miriablo                                                               
8          petroniuzz                                                             
9          Murphy97                      potvrzeno                                
10            VOLNE                                                               
11         Happy88                       potvrzeno                                
12         viking                        potvrzeno                                
13         Honza.manta                   potvrzeno                                
14         miloshu                       potvrzeno                                
15         Prischera                     potvrzeno                                
16         davok                                                                  
17         baza                          potvrzeno                                
18         Miriablo                                                               
19         LordSpar                      potvrzeno                                
20         Prischera                     potvrzeno                                
21         stencek                       èlen nenalezen                           
22            VOLNE                                                               
23         Tittus                        potvrzeno                                
24         Lamiczka                                                               
25         Minimus80                     potvrzeno                                
26         corwin                        potvrzeno                                
27         Alexion                                                                
28         LibiZ                         potvrzeno                                
29         igby29                        potvrzeno                                
30         japa                          potvrzeno                                
31         CEGY                                                                   
32            VOLNE                                                               
33            VOLNE                                                               
34         jirka44                       potvrzeno                                
35         xbraj19                       potvrzeno                                
36         p3k                           potvrzeno                                
37         MaraThon                                                               
38         michalval                                                              
39         p3k                                                                    
40         xprcz01                       potvrzeno                                
41         cabajka                                                                
42         Mr_Ropotamo                   potvrzeno                                
43         T1000                         potvrzeno                                
44         Vorel                         potvrzeno                                
45         Dokusan                       potvrzeno                                
46         vsudybyl                      potvrzeno                                
47         Jirka19                       potvrzeno                                
48         Thor                                                                   
49         969                           potvrzeno                                
50         rooosta                                                                
51         busmil                        potvrzeno                                
52         konnan                        potvrzeno                                
53         farkyostrava                  potvrzeno                                
54         dan010                                                                 
55         ron                                                                    
56         lukas.78                      èlen nenalezen                           
57         lukas.78                      èlen nenalezen                           
58         Tag Heuer LV                                                           
59         martin151                     potvrzeno                                
60         bobi                                                                   
61         Honza.manta                                                            
62         miklo                         potvrzeno                                
63         tomesh                        potvrzeno                                
64         vsudybyl                      potvrzeno                                
65         sodekcz                       potvrzeno                                
66         bobi                          èlen nenalezen                           
67         baza                          potvrzeno                                
68         Frantik                       potvrzeno                                
69         JoyStick                      potvrzeno                                
70         Vanila                        potvrzeno                                
71         docent                                                                 
72         luboš72                       potvrzeno                                
73         watcher                                                                
74         Mari                          potvrzeno                                
75         Michal_R                      potvrzeno                                
76         Ave                           potvrzeno                                
77         Tea                                                                    
78         Libor_OV                      potvrzeno                                
79         robero79                      potvrzeno                                
80         Andrew                        potvrzeno                                
81         maposp                        potvrzeno                                
82         TOMASS                        potvrzeno                                
83         EngineerHack                  potvrzeno                                
84         luciasek                                                               
85         Karel.zimm                    potvrzeno                                
86         ismit                         potvrzeno                                
87         Diablo1st                     potvrzeno                                
88         vikinho                                                                
89         mrakodrap                     potvrzeno                                
90         Alex77                                                                 
91         mlsoun1                       potvrzeno                                
92         JiøíR                         potvrzeno                                
93         Prorok                        potvrzeno                                
94         špelda66                      potvrzeno                                
95         Petr72                        potvrzeno                                
96         wizard-ov                     potvrzeno                                
97         tikzot                        potvrzeno                                
98         qwer1306                      potvrzeno                                
99         People                                                                 
100        Honza.manta                   potvrzeno                                
101        hreba                         potvrzeno                chtel by 17/71  pockame na 71        
105        sorondo                                                                
106        gooseman                                                               
111        honzyx                                                                 
112        M3maniac                                                               
113        kartagos                                                               
116        Franta1973                                                             
117        spaja                                                                  
119        jansen                                                                 
121        happy                         potvrzeno                chtel by 88     pockame na 88   

================================================================================

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych, ze ano 🙂

jeste doplnim, zitra jedu za mistrem, predbezne jsme se bavili o tom, ze zajemcu je ted jiz tolik, ze neni duvod otalet a az dokonci praci pro mne, bude se ve volnych chvilych prubezne venovat vyrobe vystezejkovacu, zitra mu taky privezu nejaky material, at ma z ceho delat.
to by znamenalo, ze avizovana doba (30 + 14 dni) na vyhotoveni vsech kusu by se mohla vyrazne zkratit, uvidime, kazdopadne terminy, jak jsem je stanovil, jsou porad platne a menit je nebudem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za update, mám k tomu pár poznámek:
- vikinho číslo 88 už potvrzoval
- někdo mě dopsal do seznamu podruhé (121), jsem tam ale historicky už na čísle 11, mám zájem pouze o jeden exemplář prosím
- psal jsem, že chci 88, tu ale potvrdil vikinho, tak jsem psal, že bych se rád přesunul z čísla 11 na číslo 6 - to mi sice bylo zakázáno s tím, že se žádné přesuny dělat nebudou, možná by to ale teď šlo, když už je v tom trošku větší pořádek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se to tu pěkně přesunuje. Tak pokud je ochota, vzal bych si volnou 11, kde byl Happy88 a posunul se na 6. Je to můj den narození, ale pokud s těma číslama nechcete moc šoupat, tak vezmu jakékoliv, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...