Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi. Jen taková má myšlenka. Jestli to budete chtít dát někomu pod stromek (letos), tak Česká Pošta je brutálně zavalena. Myslím si, že s ní to do vánoc nepunde. Mě je to jedno, mám to pro sebe. Mám echo od kamaráda, který rozváží a říkal, že např. Ostrava je tak zavalena, že mají na měsíc práci :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel rychlost doruceni je v rukou bozich, ocekaval jsem, ze cp pred svatkama posili kapacity, ale zjevne to uz nikdo nechce delat za tech co ja vim desnychpodminek

prej jsou nejvetsi problemy s dorucovanim v Praze, co mohu potvrdit z vlastni zkusenosti

no nic, neudelame nic

kazdopadne 

- krabicky jsou hotove
- mistr maka na hrotech
- zbyva taky jeste popsat vystezejkovace laserem
- pak uz jenom hezky zabalit a hura na tu slavnou postu
- resp. mne do pracek, at to tady mohu s radosti osobne popredavat
- krabicky nefotim schvalne, nemusite videt vsechno, troska tajemna nezaskodi 🙂

 

48E5C655-3A4B-4A25-A5F1-8D4960380AC0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kacířská myšlenka - má cenu to ještě letos ČP svěřovat? Než se stresovat, že to někde ztratí... Že bychom směrem na Moravu vymysleli nějakou akci typu Betlémské světlo?

Záleží na termínu dokončení. Možná by mi vyšlo nějakou nálož u Beemana vyzvednout a přivézt do zatáčky před Vídní (zatím jen uvažuji).

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, vsechno je mozny, nez se zacne odesilat, budu o tom informovan, uvedomete si ale, ze to hazi poradny vidle do precizne do puntiku naplanovane akce 😉
uz neni cas na nejakou improvizaci!

jako ja jsem pro kazdou legraci, ale ted fakt nevim, jak bych to takhle narychlo zkoulel, abych neudelal nekde chybu, onamagoval to cele a naprosto u toho nezesilel 😄

takze narovinu, zachovame statusquo, zmeny nejsou pripustny, je mi lito, stezujte si pak u me 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...