Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

se omlouvam, jeli jsme dnes s mistrem na krev, takze k Jirkovi jsem dovezl prvni varku 9 ks az v pul ctvrte, konnan tam nejspis vystal diru 😄 ale vyplatilo se, byl skutecne prvni 😁
ja sam jeste svuj nemam 😞

pro tech 9ks u Jirky a dalsich 9ks, s kterymi ted sedim v nalevarne, se stihli dnes vyrobit i vsechny hroty, takze kde jste hosi, zatim tady byl jenom Tomass a Ismit 😉

v realu jsou ted hotove vsechny kolicky, vydlicky jsou prave ted ve vyrobe, jestli vsechno poslape jak ma, zitra odejdou prvni zasilky, vsechny budou mit sledovaci cislo, ktere neprodlene sdelim prijemcum, at mohou pripadne konat 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

prave jsem se vratil z hradu panove, resp. domluvil jsem telefonicky  s mistrem 😉
jak jsem cekal, jeste porad na tom maka, ty hroty jsou vetsi zahul, nez se predpokladalo

stav je taky, ze jich vyrobi/dokonci dnes co nevic co to pude, zitra bude vse, co pujde, odeslano, neumim zatim rict, jestli se povede odeslat vsechno, je toho jeste dost, ale dle slov mistra bude nejpozdeji do vanoc odeslano komplet vse

taky tam jsou jeste nektere k vyzvednuti v Praze, pro ty zajedu hned, jak budou pripraveny a dam pak prijemcum vedet, stejne jako vsem odeslu sledovaci cisla po odeslani postou

diky moc za trpelivost, nechci tvrdit, ze to neslo stihnout v puvodne avizovanem terminu, nejpis slo, ale mistr by byl ted nejspis zavren v nejakem zaopatrovacim ustavu a to ne dobrovolne 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jasne, neudelame nic, ale on i Mistr je z toho docela spatnej 😉

odesilat se bude jak jsem avizoval, podle poradi jak kdo zaplatil, kdyby ale nekdo potreboval uplne nutne byt v prvni varce (poku dby se to nestihlo odeslat zitra vsechno), t.j. zitra, aby sli teoreticky stinout vanoce, dejte vedet, zatim se mi hlasil jeden clen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nemůžu dočkat a jestli to fakt dojde, dám si to pod stromek. Bude to už třetí dárek o kterým nikdo neví, to budou doma čumět A když to nevyjde, nevadí, radost budu mít i potom
Každopádně k tomu posílání. Neskutečně mě překvapila česká pošta. V pátek jsem objednal ve dvě hodiny nějaký hračky a v sobotu v devět ráno to měl doma. Další dva balíky max do dvou dnů. Takže podle mě šance je dost vysoká.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...