Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jsem uprimne prekvapen, jak se posta cini 😉
dnes odeslo dalsich cca 20 kusu jestli se nepletu, zitra jedu vyzvednout zbytek pro prazaky k osobce a verim, ze odejde postou uz i vse ostatni, musim si rano najit cas a udelat poradek v excelu 🙂

diky, jsem hrozne rad, ze jste zatim vsichni spokojeni, budu zitra tlumocit mistrovi  i jeho drahe polovicce, ktera zabezpecuje odesilani a vse kolem a nejen to samozrejme 😉

no stejne sem obcas oba nakouknou, ale nikomu to nerikejte 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo 71 na dorazilo
Pošta prostě jede... Ale jenom jsem to vybalil, tři vteřiny kouknul, zahrkal a schoval, dám si to pod stromek
Díky chlape za organizaci, díky i mistrovi za práci a jeho rodině za trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kokos. Teď, zrovna teď, 9:16 tady byla pošťačka! Čumím jako puk. 😎 Děkuji Beemane a všem kolegům ve zbrani přeje číslo 65 klidné svátky! Prosím vyřídit pozdrav  i výrobci a jeho rodině.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes (23:12:) i přes veškerou snahu ČP mi dorazil domů. Beeman & Partner klobouk dolů, to načasování je perfektní. Vystěžejkovač paráda. Trochu mě ze začátku překvapil dřevěný obal. Ale opravdu všechna čest, před půl rokem jsem už nedoufal že by tento projekt vstal z mrtvých.

Děkuji a krásné Vánoce všem 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...