Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vážení hodináři.

Předně bych Vám chtěla popřát šťasný vstup do roku 2021.

Od pondělí 28.12 jsou všechny vystěžejkovače hotové, ty k odeslání jsou všechny pryč, ty k osobnímu předání jsou na dohodě s Beemanem.

Pokud jste si objednali vystěžejkovač s dopravou a přesto ještě není ve Vašich rukou, je uložen na poště (aktuálně 4 zásilky + zásilka s číslem 84 se nám po cestě zasekla, budu řešit příští týden)

Co se týká krabiček

- všechny vystěžejkovače šly do krabiček lehce, pokud je tam problém vystžekovač vyjmout, jediné, co mě napadá je vlhkost.

- krabičky není třeba zvnějšku povrchově upravovat, jsou napuštěným tvrdým olejem OSMO

Jinak děkuji za krásné recenze a přání k Vánocům. Máme z toho s manželem velkou radost.

Krásný den : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny, predne, preju stastny a vesely rok 21, necht se vsem vydari vse, co si predsevzali a jeste neco na vic 😉
chvilku jsem se neukazoval, castecne mimo signal, castecne uplne mimo, narocne svatky to tentokrat byli, co bylo bylo, hajde opet do prace

jsem rad, ze snad uz temer vsem dorazili vystezejkovace domu a hlavne, ze jste spokojeni, velky dik patri mistrovi, ktery na to bude zcela jiste dlouho vzpominat, snad v dobrem 😉 a samozrejme taky jeho mile pani, ktera nejenom ze prilozila ruku k dilu, obsarala celou strapacii s odesilanim, ale udrzovala zazemi, aby mistr mohl tvorit 🙂

jeste nejspis zitra zajedu pro zbytek vystezejkovacu pro prazaky, par kousku, dam hned vedet a domluvime predani

takze diky vsem, kteri nam dali duveru a zucastnili se teto hura akce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2020 v 12:01, garisz napsal:

Jo, pořád jsem jí ho ukazoval a teď když to viděla tak , že jsem si ho mohl vzít taky.

Máte moudrou ženu 😇 Spokojený muž je záruka spokojené domácnosti 😉

Mám tu poslední 2 ks, jen čísla už jsou dost omezená a to 41, 47, 48, 49, 51, 54, 63.

Takže pokud si vyberete, může být Váš.

Víc jich nyní dodělávat nebudeme, posunuli jsme stěhování a já už fakt ráda bydlela 🤣😂🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2021 v 14:49, Xenomorfus napsal:

...zásilka s číslem 84 se nám po cestě zasekla, ....

Nic si z toho nedelej... I kdyby to byla jedna zasilka z milionu, budu to vzdycky ja. Mam to tak cely zivot 😉

 

Dneska zadávám reklamaci 😉

Najde se, nebojte. A i kdyby se náááhodou někde ztratil, mám tu pro jistotu pro vás v rezervě jeden kus 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji příjem č. 38.

Dnes dorazil - nechal jsem si ho poslat do práce a mezi svátky mě tu pošťák nezastihl, takže dnes opětovné doručení.

Je to macek, ale krásnej. Drží se skvěle, detaily jsou super,  krabička super, šel vyndat v pohodě a víčko krásně zaklapne. To rádlování muselo dát zabrat, poklona mistrovi.

Jo a jeden tip: nevhazujte hroty do rukojeti špičkou napřed - malý kulatý hrot pak občas vykoukne ďurkou jako pentilka 😄

Díky za to, žes to vydupal ze země beemane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, minimus80 napsal:

Tiež mám problém ho dostať z krabičkyemoji85.png, keďže sa práve sťahujem tak nájsť starý bergeon hrot je mierny problém ale kým navrtam dieru tak ho ešte pohladam

je tam zavit M3, tak staci sroubek m3, jestli nejaky najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam zavit M3, tak staci sroubek m3, jestli nejaky najdes

Dik ale mám len samorezky
Ale v tom bordeli na byte som starý hrot poľahky našiel a použil na vytiahnutie, takže už sa kochám šikovnými českými ručičkami

543f32893c5c1daf942b3f0b5b3791f0.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...