Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hlasim, ze jsem zpet, mel jsem do ted BAN za kecani do inzeratu, jsem proste zlobivej kluk 😉 no bylo nas vic 😄

predne vsem preju krasny svatky a tak.... 🙂

odpovim zanedlouho vsem, co mi psali SZ a ja jim odpovedet doted nemohl, nastesti je vas jenom par, mozna jenom jeden 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take hlasim, ze krasavec dorazil (č. 6), zatim jsem jen rozbalil a pokochal se, sesrouboval a rozsrouboval co slo a ulozil zpet. Poslu ho do akce az bude vic casu.

Kazdopadne vse vypada suprove. Dekuji, zes po tech letech nasel elan a cas to zrealizovat (a dekuji i mistrovi a jeho rodine za obetavou praci takhle s vanocnim deadlinem). Povedlo se to vse na jednicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozrejme uz se mi honi hlavou spousta napadu, jak vas zkasnout o dalsi zlataky 😄

ale - jeste neni uzavrena tato akce, ne vsechny vystezejkovace sidli u svych majitelu, par jich jeste v pondeli odejde a nektere jeste musim privezt do Prahy
do dalsi akce se tedy poustet ted urcite nebudu, ackoliv odznacek neni vubec spatny napad, ktery by ale museli realizovat ruce sikovneho zlatnika (jeden par znam), ja jsem ted pouhy soustruznik 😄

 

před 2 hodinami, Vit napsal:

Beemane, když ti to takto jde (vystěžejkovač, hodinky, ...), nechtěl by jsi se poustit do výroby odznáčku do klopy saka s logem hodinek?
Myslím něco takového: https://www.darking.cz/polozka/181/odznak-cesky-lev-staronikl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umíš se ale hezky pohrát s materiály a hlavně celou realizaci dotáhnout až do konce - to je pro mě nejvíc.
Dovedu si to představit například vyřezané laserem a dole vypálený drobným písmem nick a rok registrace ...
Kluci kteří realizovalo Nautilus také nebyli hodináři ale měli nápad a uměli ho zrealizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman rád se nechám zkásnout o další zlaťáky, když prijdeš s něčím zajímavým. Ale ty ty nápady máš. :)
Č. 74 dorazilo před vánocama. Pěkná práce. Vystěžejkovací hrot jde sice ztuha zašroubovat a ne úplně do konce, ale to není na závadu. Jak by řekl Dr. Skružný, na funkci to nemá vliv. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...