Přejít na obsah

První potápky - 30 tisíc?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Nevíte jak to vypadá se zahájením prodeje nových LHC

 

V nějaké recenzi jsem slyšel , ze prodej má být zahájen v létě .

I malcik skazal, što oni stojit 1750 euro. Jak moc je to z ruského zdroje relevantní info nevím. Ale jsou pěkné moc a odolnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych tedy v tomhle limitu šel do něčeho zajímavějšího, např. Fortis B-42, Alpina Seastrong Diver, Ball Engineer Master II Diver, Hamilton Khaki Frogman, ...

 

Ale pořiď Squale... :) Držím palce s výběrem.

Asi to na ně zatím vypadá, ale hodně mě zaujaly ty Ball Engineer, konkrétně DM3020A-SAJ-BK, ale nemůžu je najít okolo 35k :-( nemáte někdo tip?

post-58489-0-85633200-1527974353_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW, ty Maurice Lacroix Pontos Diver v inzerci jsi viděl?

 

Děkuju za upozornění. Druhá korunka a useknuté ručičky ale nejsou pro mě.

 

Klidně přidávejte další návrhy. Zatím je to remíza mezi Squale a Ball (i když ty jsou za 46 tisíc... achjo, už je to tu zas  :frusty: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně přidávejte další návrhy.

Takže NE: retro, useknuté ručičky, 2 korunky, hliník. luneta, second hand, limit 35K, spíše mechaniky, na tahu či meshi.

Jaká max. velikost ?, průhled dýnkem?, zavedená značka či i mikrobrand? strojek Japan či Swiss...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže NE: retro, useknuté ručičky, 2 korunky, hliník. luneta, second hand, limit 35K, spíše mechaniky, na tahu či meshi.

Jaká max. velikost ?, průhled dýnkem?, zavedená značka či i mikrobrand? strojek Japan či Swiss...?

 

Ad hliníková luneta - vyloženě mi nevadí, jen u hodinek nad 25k už očekávám kermiku, v inzerci jsou tuším starší LHC v modré okolo 25k, tam by mi nevadila

safír s antireflexem je pro mě také nutnost

 

vel. 39-44mm

 

dýnko neřeším

 

značku také ne (například BALL, o které asi 99% populace nikdy neslyšelo, je u mě teď velmi vysoko a jestli od nich nevezmu ty potápky teď, někdy příště si nějaký kousek nejspíše vyberu), mikrobrand by mi také nevadil, ale u nich je problém, že nenacházím nic, do čeho bych se zamiloval (koukal jsem na Obris Morgan, NTH Näcken - opět mi vadí ta inspirace)

 

strojek preferuji švýcarský, např. potápky od Seika mi nic neříkají a jedny japonce už mám, ale také to není primární kritérium na zakladě jehož bych zvrhl nějaké hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co Samuraje?

https://www.helveti.cz/seiko-srpc93k1-special-edition-save-the-ocean

 

Akorát se přesně neví kdy přijdou:-(

 

Případně Samuraje PADI, když už jsi na začátku nakousnul ty želvy PADI:-) 

https://www.helveti.cz/seiko-srpb99k1-special-edition-padi - mám je a jsem z toho nadšenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si treba ujasniť, aký typ potápiek vlastne chceš. Squale kontra Oris, každé z iného sveta. Čo sa týka Aquisu, ak sadnú na ruku, sú to poprdeli vydarené hodinky. Áno, Oris z toho ťaží a každú chvíľu sú v novej farbe, ale zas každý druhý občan ich tiež na ruke nemá. Častým argumentom je nemožnosť prehadzovať ťahy, kože, gumy, meše a reťaze. Ale originál ťah ku nim sedí jak riť na šerbel a za iný by som ho nemenil, guma je extra vydarená a na dobre urobenej koži vyzerajú výborne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...