Přejít na obsah

První potápky - 30 tisíc?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všem děkuji za rady.

 

Sinn 104 jsem měl dlouho v hledáčku, ale pak mě přešly, asi kvůli tomu, že je na nich vše malované. Zaujala mě letošní limitka v modré chrono verzi, ale ta je zase mimo finanční limit.

 

Samuraje se mi snad ze všech potápek od seika líbí nejvíc.

 

Crepas mě neoslovil, bohužel stejně tak ani Richard LeGrand.

 

Asi už jsem rozhodnutý. Do konce měsíce sem hodím fotku.

 

Ještě jednou všem děkuji za pomoc  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak to dopadlo? Hodne lidi psalo Squale. Ja se touto cestou vidal a nelituju. Ta modra je uzasna a jen tak se opravdu nevykouka. Jen pozor na ten mesh. Hodinky sou s nim docela tezke. Kdyz dam vedle sebe Squale 60 a SOH na meshi je to jak David a Golias.

Tak jak nekdy zapomenu ze mam ty Bcka na ruce, tak u Squale u nich porad vim, ale neberu to jako minus. Vaha ma i jakysi pocit kvality :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to dopadlo? Hodne lidi psalo Squale. Ja se touto cestou vidal a nelituju. Ta modra je uzasna a jen tak se opravdu nevykouka. Jen pozor na ten mesh. Hodinky sou s nim docela tezke. Kdyz dam vedle sebe Squale 60 a SOH na meshi je to jak David a Golias.

Tak jak nekdy zapomenu ze mam ty Bcka na ruce, tak u Squale u nich porad vim, ale neberu to jako minus. Vaha ma i jakysi pocit kvality :)

 

Nakonec asi bylo od začátku jasné, že to budou Squale :)

 

Bohužel je tu pár věcí, co mi u nich tu počáteční radost trochu zkazilo. Jak sám už Chronoshop na stránkách uvádí, indexy lunety nemusí být zcela zarovnané (v mém případě dokonce i špatný index na 10h, místo obdelníkového trojúhelníkový jako je na 9h). Takže už přes 2 měsíce čekám na novou lunetu, z důvodu výluky výroby přes letní měsíce, za což chronoshop samozřejmě nemůže.

 

Od začátku jsem věděl, že pokud Squale, budu střídat mesh ... kůži ... nato, ale co mě na origo meshi štve nejvíc je spona. Při sepnutí je stále mezi dílkem a koncem (hranou) spony mezera. Překlápěcí spona je poměrně tenká, hrana tedy ostrá a párkrát už jsem tak zavadil o oblečení. Přes letní horka ovšem posloužil skvěle.

 

Nicméně už mám objednanou kůži i nato. Často se musím podívat na hodinky popáté během minuty, abych si vzpomněl, že jsem z nich chtěl odečíst čas :)

post-58489-0-78770100-1536426763_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednaval si tu jejich origo kuzi? Jestli neco jineho tak pak dej foto. Hledam inspiraci :)

Ja se zamiloval do heavy duty nato. Ta oranzova je proste bozi.

 

Jinak s tou lunetou to zamrzi, ale snad se to vyresi. Ja to kupoval snad jeste v dobe kdy ta poznamka na webu nebyla. Toho bych si asi vsiml. Hodinky meli byt puvodne pro meho otce ale skoncili u me a sem za to rad. Trable s tahem sem nemel, ale sundal sem ho protoze to chtelo zmenu a nebyl moc lehky

 

Jo a to zirani na hodinky bez toho aniz bych vlastne chtel vedet kolik je hodin dobre znam :)

post-11834-0-33915400-1536482494_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednaval si tu jejich origo kuzi? Jestli neco jineho tak pak dej foto. Hledam inspiraci :)

Ja se zamiloval do heavy duty nato. Ta oranzova je proste bozi.

 

Jinak s tou lunetou to zamrzi, ale snad se to vyresi. Ja to kupoval snad jeste v dobe kdy ta poznamka na webu nebyla. Toho bych si asi vsiml. Hodinky meli byt puvodne pro meho otce ale skoncili u me a sem za to rad. Trable s tahem sem nemel, ale sundal sem ho protoze to chtelo zmenu a nebyl moc lehky

 

Jo a to zirani na hodinky bez toho aniz bych vlastne chtel vedet kolik je hodin dobre znam :)

Ano tu origo, na prodejně se mi pocitově líbila. Nad čím jsem ještě přemýšlel byl vzorek rejnoka, ale nemohl jsem sehnat 22mm. Případně by mohl jít i oranžový krokodýl. Hned jak mi přijde nato od Havestonu, půjde mesh dolů :)zrc-rejnok-modry-1173017.png

post-58489-0-30931400-1536486627_thumb.png

Upraveno uživatelem DaveSty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, já mám pár měsíců Squale 50 Atmos (?první? hodinky) a naprostá spokojenost. Jen než jsem si zvyknul, tak mi přišly hodně malé. Teď jsem narazil na matic ve verzi grey a asi je hrozně potřebuju. No nejsou nádherné?

 

https://scontent-ams3-1.cdninstagram.com/vp/f0e08b95187a443daf160ec00b72be3f/5D191A5C/t51.2885-15/sh0.08/e35/s640x640/50174035_2567521619930522_5078119826552240353_n.jpg?_nc_ht=scontent-ams3-1.cdninstagram.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...