Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

 

Ahoj, omlouvám se, ale s tímto nepomůžeme. Díky za pochopení.

 

To PH:

Tak to jste mne docela překvapili-samozřejmě nepříjemně... A jaký je důvod, jestli se jako mohu zeptat? Není to kšeft za 10tis, nebo jsem tu moc nový... ?

Jiným tady "chytíte a pozlatíte prdy" a tohle nejde? 

 

Jen pro zajímavost ostatním- napsal jsem výrobci a ten to přeposlal na zastoupení servisu zpět do ČR.

Kontaktovala mne firma z Prahy, nabídla fotky vzorků ručiček... Bohužel to COVID-19 prozatím stopnul.

Upraveno uživatelem Nováček24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se těším na reakci na tenhleten slint :D doživotní ovoce na tebe 

 

To PH:

Tak to jste mne docela překvapili-samozřejmě nepříjemně... A jaký je důvod, jestli se jako mohu zeptat? Není to kšeft za 10tis, nebo jsem tu moc nový... ?

Jiným tady "chytíte a pozlatíte prdy" a tohle nejde? 

 

Jen pro zajímavost ostatním- napsal jsem výrobci a ten to přeposlal na zastoupení servisu zpět do ČR.

Kontaktovala mne firma z Prahy, nabídla fotky vzorků ručiček... Bohužel to COVID-19 prozatím stopnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně :-)

Nejsem zrovna příznivcem tohoto hodinářství, negativní zkušenosti známých mi úplně stačí ... ale na druhou stranu, proč si myslíš, že daný subjekt musí kývnout na každou poptávku? Snad je na každém živnostníkovi, aby zvážil zda se mu do dané práce chce a zohlednil své možnosti a rentabilitu kšeftu. Buď rád, že jsi dostal slušnou odpověď. 

 

PS: ještě 38 příspěvků a můžeš do prodejního vlákna :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To PH:

Tak to jste mne docela překvapili-samozřejmě nepříjemně... A jaký je důvod, jestli se jako mohu zeptat?

Děkuji za dotaz. Je lepší se obrátit na hodinářství, které bude mít díly skladem. My bohužel na tento stroj žádné díly, tedy ani požadované ručky, nemáme. Přeji pěkný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsme Vám neukázali žádnou modifikaci, tak do toho trochu šlápneme :-). Představujeme Vám Seiko Black Hawk. Pořádný kus železa, který přímo svádí k outdoorovým aktivitám. Jako základ pro kompletní přestavbu posloužil model SUN019 oblíbený pro svou bytelnost a spolehlivost stroje Kinetic. Níže mrkněte na provedené úpravy a dejte vědět, jak se Vám líbí :-).


- Červená GMT ručka z modelu SUN065
- Vnitřní pouzdro, korunky a šrouby zmatněné pískováním
- Vnější pouzdro, tah a dýnko povlakované metodou DLC
- Safírové sklo s oboustrannou antireflexní vrstvou

 

Co se týká aktuální situace u dodavatelů aftermarket dílů (DLW, Dagaz atd.), tak fungují, ale zrovna z DLW čekáme na zásilku již šest týdnů.

 

post-1156-0-78321600-1585174693_thumb.jpg

 

post-1156-0-40225400-1585174698_thumb.jpg

 

post-1156-0-96490800-1585174703_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem mu psal. Tak uvidíme, jak zareaguje.

  

hmmmm, to je dobrý, to vnímám pozitivně, že při rozhodování o zabanování má odsouzený možnost se vyjádřit

Asi se na demokratické procesy vykašlu. Tak já mu dám šanci se vyjádřit, a ten ....... si to přečte a půl dne neodpoví. To je sice hezké, že mne pochválil PrimFanatic, ale převládá pocit házení perel sviním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...