Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

V 4. 7. 2020 v 20:05, ensi napsal:

Ač nerad, tak se jdu veřejně přidat k nespokojeným zákazníkům, možná se mnou pak někdo bude komunikovat.

V PH jsem měl troje hodinky:

1. Rolex No-date sub: první hodinky co jsem u nich měl, dal jsem je tam v únoru 2019, spadly mi na zem a přesnost šla z +3s na cca +15s, tak jsem je chtěl nechat oservisovat a seřídit. Vyzvednuty v březnu 2019, odchylka při nošení +25 / -13, podle polohy. Donesl jsem je zpátky: nebyl dotažený jeden šroubek na mostu se setrvačkou + že je potřeba vyměnit ještě nějaké díly. Znovu vyzvednuty v červenci 2019, odchylka při nošení +23. Donesl jsem je zpátky v září: že je potřeba ještě něco vyměnit, od té doby tam leží, informace žádné, v květnu jsem si řekl, že na léto by se mi hodily, ale Luboš mi to nezvedá nebo je nedostupný, Jakub na messengeru nereaguje (ale přispěvky na zeď PH dává).

2. Rolex GMT II: výměna kus za kus při prvním vyzvednutí subů, dělaly po koupi asi +10 za den a servisní historie neznámá, tak jsem je chtěl nechat vyčistit a poladit. Po návratu stále +10, ale ok, na facebooku byly fotky otevřených hodinek, tak servis asi probehnul, jen se neprojevil na přenosti. Škrábnutý brus zvrchu na nožce vlevo dole (je to vidět i na fotkách na timeline PH na facebooku, fotka jen hodinek a fotka hodinky + strojek).

3. Seiko SARB017: ty nosí přítelkyně a byly úplně marné, chodily asi -40, tak jsem je tam odnesl, vyzvednul jako hotové, a chodily... -40. Donesl jsem je zpátky a na druhý pokus už ok.

Opravdu jsem klukům fandil a říkal si, že chyba se občas stane, když je tu tolik spokojených lidí, a opravdu závidím těm z vás, kteří jste spokojení. Mně tam visí Rolády o kterých se se mnou nikdo nebaví a vnitřně mám obavy z toho, v jakém stavu je dostanu zpátky.

 

Otevřít hodinky, protože to na fotkách vypadá líp, není zas tak velký problém. Ale třeba to není tvůj případ. Na moje hodinky dokonce kvůli focení nasadili řemen. Narazil jsem na PR článek na facebooku, jaký hodinky se u PH objevují v dílně a tam moje BigBlocky s nasazeným řemenem. Do servisu jsem je posílal bez tahu. 

Pak jsem hodinky uháněl několik měsíců a zastavily se ve stejný den, kdy došel balík. Už je o nějaký čas, myslím že jsem byl jeden z prvních s takovým zážitkem. S hodinářema jsem toho už zažil dost, ale tohle byla jednoznačně nejhorší zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, ensi napsal:

Uz jsem se v PH stavil a Suby vyzvednul, lezely tam hotove nekolik mesicu, akorat mi to nikdo nerekl. 

Vážně hotové? Tak o kolik se zhoršila přesnost respektíve vsadím se, že na ně nešáhly a jdou ti stejně? ? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Informace do placu (nikoho nevobhajuju), na svém facebooku 4.8. zveřejnili:

"Vážení, do 18. srpna 2020 čerpáme dovolenou. Vaše dotazy prosíme směřujte zde do zpráv nebo na email servis@prazskehodinarstvi.cz ☺️. Telefon je během dovolené v hodinářství. Děkujeme a těšíme se na Vás brzy naviděnou."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 7. 2020 v 20:05, ensi napsal:

Ač nerad, tak se jdu veřejně přidat k nespokojeným zákazníkům, možná se mnou pak někdo bude komunikovat.

V PH jsem měl troje hodinky:

1. Rolex No-date sub: první hodinky co jsem u nich měl, dal jsem je tam v únoru 2019, spadly mi na zem a přesnost šla z +3s na cca +15s, tak jsem je chtěl nechat oservisovat a seřídit. Vyzvednuty v březnu 2019, odchylka při nošení +25 / -13, podle polohy. Donesl jsem je zpátky: nebyl dotažený jeden šroubek na mostu se setrvačkou + že je potřeba vyměnit ještě nějaké díly. Znovu vyzvednuty v červenci 2019, odchylka při nošení +23. Donesl jsem je zpátky v září: že je potřeba ještě něco vyměnit, od té doby tam leží, informace žádné, v květnu jsem si řekl, že na léto by se mi hodily, ale Luboš mi to nezvedá nebo je nedostupný, Jakub na messengeru nereaguje (ale přispěvky na zeď PH dává).

2. Rolex GMT II: výměna kus za kus při prvním vyzvednutí subů, dělaly po koupi asi +10 za den a servisní historie neznámá, tak jsem je chtěl nechat vyčistit a poladit. Po návratu stále +10, ale ok, na facebooku byly fotky otevřených hodinek, tak servis asi probehnul, jen se neprojevil na přenosti. Škrábnutý brus zvrchu na nožce vlevo dole (je to vidět i na fotkách na timeline PH na facebooku, fotka jen hodinek a fotka hodinky + strojek).

3. Seiko SARB017: ty nosí přítelkyně a byly úplně marné, chodily asi -40, tak jsem je tam odnesl, vyzvednul jako hotové, a chodily... -40. Donesl jsem je zpátky a na druhý pokus už ok.

Opravdu jsem klukům fandil a říkal si, že chyba se občas stane, když je tu tolik spokojených lidí, a opravdu závidím těm z vás, kteří jste spokojení. Mně tam visí Rolády o kterých se se mnou nikdo nebaví a vnitřně mám obavy z toho, v jakém stavu je dostanu zpátky.

 


Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Vaše hodinky Rolex Submariner budou k vyzvednutí v horizontu 2 týdnů. Problém řešíme, na naše náklady, s autorizovaným servisem Rolex. Kolega Luboš Vás informoval o problému se setrvačkou. Regulace chodu není možná standardním způsobem ani pomocí speciálního nástroje Horotec, který je určen přímo pro Rolex. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.

S pozdravem
Simona.
_
Pražské hodinářství s.r.o.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2020 v 15:28, igor261069 napsal:

Ahoj Kubo, můžeš se prosím ozvat ve věci tuningu seiko co u vás mám? Nedaří se mi tě dohnat telefonicky. Děkuji I.


Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Prosím, pošlete mi Vaše telefonní číslo nebo popis (číslo) zakázky na email servis@prazskehodinarstvi.cz. Jakub má do příštího týdne dovolenou. Děkuji Vám.

S pozdravem
Simona.
_
Pražské hodinářství s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2020 v 21:34, cuborg napsal:

Jakube můžeš se mi ozvat? Už jsem ti několikrát psal a od května jsi se neozval.
Kuba


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobrý den, Vaše hodinky připravíme k vyzvednutí dle domluvy. Ozvěte se mi prosím do zprávy nebo na email servis@prazskehodinarstvi.cz, abychom se domluvili, kdy se Vám to hodí. Kolega Jakub mě informoval, že hodinky jsme v minulosti zasílali poštou do Rakouska a s ohledem na vyzkoušení funkčnosti vintage kusů by byla lepší osobní kontrola. Děkuji Vám a v případě dotazů jsem Vám k dispozici.

S pozdravem
Simona.
_
Pražské hodinářství s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...