Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

Bylo to i v hlavních zprávách ČT - cca minutová reportáž informující, že na otevření se připravují i tyto typy provozoven. Mj. záběry z Pražského hodinářství a pár vět zaměstnance, že mají dezinfekci v předávací místnosti a mnoho drahých hodinek po servisu, které nemohli kvůli uzavření vrátit majitelům.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem to cely nahodou na CT24 a redaktor byl teda dost nepripraven, me to prislo, jak kdyby potrebovali zoufale a rychle  natocit 15 minut z nejake provozovny a PH bylo proste nejbliz na Barrandove... otazka jak drahe hodinky tu mate byla uplne mimo a jsem se i divil, ze na to Jakub odpovedel... pokud to ted nebylo PR cely a jen  zabaleny do situace s oteviranim remeslnych provozoven :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem to cely nahodou na CT24 a redaktor byl teda dost nepripraven, me to prislo, jak kdyby potrebovali zoufale a rychle  natocit 15 minut z nejake provozovny a PH bylo proste nejbliz na Barrandove... otazka jak drahe hodinky tu mate byla uplne mimo a jsem se i divil, ze na to Jakub odpovedel... pokud to ted nebylo PR cely a jen  zabaleny do situace s oteviranim remeslnych provozoven :)

 

Nebylo to PR. Prostě se náhodou ozvali zrovna nám :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi zjistit jak to tedy je s reklamacni opravou mych hodinek a kdy uz bude ta drobnost hotova(u reklamace bych cekal do 30ti dni)?

 

Není problém s reklamací opravy (nulování chrona), ale s prasklým ovladačem, který s tím nesouvisí. Nyní Ti posílám SZ s možným řešením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, počínaje dnešním dnem startujeme „diskuzní pátky“. Během týdne není vždy dostatek času probrat s Vámi často složitější dotazy ohledně servisu Vašich hodinek, ale každý pátek se Vám budeme maximálně věnovat. Zastavit se za námi můžete na kus řeči osobně v hodinářství a rovnou uděláme diagnostiku nebo rychlou tlakovou zkoušku vodotěsnosti :-). Popřípadě nám zavolejte na telefon 601 333 999.

patek_kolaz.thumb.jpg.cae5c250bd00864fe90b0868f2e623d6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, jacob napsal:

Přátelé, počínaje dnešním dnem startujeme „diskuzní pátky“. Během týdne není vždy dostatek času probrat s Vámi často složitější dotazy ohledně servisu Vašich hodinek, ale každý pátek se Vám budeme maximálně věnovat. Zastavit se za námi můžete na kus řeči osobně v hodinářství a rovnou uděláme diagnostiku nebo rychlou tlakovou zkoušku vodotěsnosti :-). Popřípadě nám zavolejte na telefon 601 333 999.

patek_kolaz.thumb.jpg.cae5c250bd00864fe90b0868f2e623d6.jpg

Označím tě at to vidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, pokud se budete chtít někdo zastavit v následujícím týdnu, budu k dispozici ve středu 29. dubna a v pátek 1. května. Otevřeno je samozřejmě celý týden, ale hodinář(i) nemají vždy tolik času, kolik byste si třeba představovali. Proto jsem se rozhodl, že zde každou neděli napíši, které dny budu v hodinářství k dispozici já a můžeme dát kávu nebo něco ostřejšího a vyřešit vše potřebné :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dnes vyzvednuty IWC Aquatimer 371928, (2008), požadavek na sevis strojku (nikdy nedělán), polishing (dojebaný povrch) a něco s AR (vnější pryč, vnitřní nezjištěn).

Dodržen termín dohodnutý při odevzdání, stav povrchu  vrácen do stavu "nestydím se za vás", AR  vnější po dohodě neobnovován (košile jsou prevít a ještě dělám s chemikáliema).

Děkuji chlapi.

IMG_20200505_140858.jpg

IMG_20200505_140930.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu radši rovnou sem, když to čtu výše.

Kubo mám dotaz - umřely mi Breilting Exospace. Pravděpodobně na servo uvnitř, dle posouzení. Jsem totálně nasr***, protože jsou lehce po záruce a Breitling se k tomu nepostavil (ani podílem) - kvarcky za dvě kila a krátký čas po záruce jsou KO, v pondělí jsem to dořešil, než je pošlu po vlastní ose do Švajcu, tak se zeptám umíte udělat i tento dobíjecí modul, respektive vyměnit servo, které pohání ručky?

Nespěchám, ale do 3 měsíců bych je měl rád zpět na ruce.

Děkuji.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...