Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

Dnes jsme na servis přijali dvoje parádní Tag Heuer. Bílo-modré jsou reedicí modelu Autavia, ve kterých bije modifikovaná ETA-2892 s nástavbou Dubois Depraz. Černé jsou legendární model Monaco se svým ikonickým čtverhranným pouzdrem a parádním průhledem na stroj. Oboje hodinky u nás podstoupí důkladný servis, aby opět fungovaly bez chyby a majiteli dělaly radost i v budoucnu.

 

post-1156-0-21423200-1531737904_thumb.jpg

 

post-1156-0-60193000-1531737908_thumb.jpg

 

post-1156-0-82713600-1531737912_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Autávky jsou parádní!

Jinak přeji hodně štěstí a hlavně spoustu spokojených zákazníků, i když o ty asi nouze nebude, když hodinářství, které něco umí je jako šafránu :) Nejspíš budu brzy i já dalším ze zákazníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

práve som si prečítal celé vlákno a je to skvelé! hlavne možnosť čítať o kúskoch, ktoré sa k vám dostanú, a vidieť výsledky opráv a úprav (ako tie spomínané "stealth" Seiká...!) to je radosť :)

 

držím palce a nech sa darí! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SKX Final Fantasy (pro japanology ????? ?????). Leštěné pouzdro s DLC povrchovou úpravou vypadá naživo parádně :-). Původní sklo jsme vyměnili za safírové, instalovali jsme nový ciferník, černý datový věnec, lunetu a ručky. Pokud se Vám líbí, leštěná i matná pouzdra máme skladem a rádi pro Vás Seiko na míru připravíme :-).

 

post-1156-0-80007200-1532331596_thumb.jpg

 

post-1156-0-80151700-1532331602_thumb.jpg

 

post-1156-0-98515800-1532331607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fandím Vám a přeji hodně zdaru.

 

Mám Seiko 5 7S26-0440 ze ZŠ, hardlexové sklíčko má již dost rýh, na kolik by vyšla výměna za safírové sklíčko?

Je možné dát safírové vypouklé sklíčko do pouzdra Prim Sport 2 od firmy Parexo?

 

Safírové sklo na Seiko je možné. Pokud bude skladem typové, cena je kolem 1 000,- Kč za sklo + práce :-).

 

Omlouvám se, ale konvexní sklo do Parexo pouzdra vyřešit neumíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně z dílny - Oris Col Moschin 1f1ee_1f1f9.png. Pokud přemýšlíte nad názvem, Col Moschin jsou speciální italské jednotky operující v těch nejnáročnějších podmínkách po celém světě. Je dobré napsat, že se nejedná pouze o marketingovou spolupráci, ale členové 9. výsadkového pluku tyto Oris opravdu využívají stejně jako majitel, který k nám dal svůj kus na servis. Hodinky i jejich stroj kompletně rozebereme, vyčistíme od starého maziva, vyměníme opotřebované díly, nově namažeme, vyměníme těsnění, složíme, zregulujeme chod stroje a uděláme tlakovou zkoušku vodotěsnosti :-).

 

post-1156-0-87168600-1532938418_thumb.jpg

 

post-1156-0-16275500-1532938423_thumb.jpg

 

post-1156-0-02968900-1532938428_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz,

nešlo by z vaší strany zorganizovat nákup korunek na Želvy PADI a ty potom nechat hromadně potáhnout modrým nebo červeným PVD?

(pokud se pletu v technologii, prosím o opravu, jde mi o to co používáte na pouzdra)

Ti kteří se (jako já) těchto povrchů bojí by možná u vás rádi nechali tuto extra korunku nasadit, s tím, že tu originální by si schovali.

Třešničkou na dortu by mohlo být vygravírování monogramu z čela korunky.

 

Je to úplná hovadina?

Kolik by taková korunky i s výměnou a tlakovkou mohla stát?

 

To samé mě napadlo i s lunetou (držákem vložky), ale to by asi bylo hodně drahé (vzhledem k ceně náhradních dílů.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...