Přejít na obsah

Jakub Hovorka


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Jakožto prodávající musím ocenit Jakubovu trpělivost při hledání vhodného termínu pro setkání. Bylo to u mně lehce složitější, ale nakonec vše dobře dopadlo. Myslím, že se nám tu rýsuje další slušný pacient :-). Bezva poklábosení a kdykoliv znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jakub už v tom dobře lítá :) Musím jako prodávající velmi ocenit jeho přístup. Jelikož jsem klasicky nestíhal, Jakub chvátal z práce za mnou na kopec (jakože opravdu snad musel běžet jak dorazil uřícenej). Předtím domluva naprosto ukázková a bezproblémová, super přístup a velmi příjemnej pokec. Díky moc a doporučuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Po delší době opět příjemné setkání s Jakubem. Tentokrát přijel vyzbrojen MVS letcema (a ne jedněma!), padala mi brada. Za těch pár měsíců nasyslil další hezké kousky. Přestože řemen, který ode mne chtěl, na vintage longiny nepasoval, odjel s hrstí jiných řemenů a seiko potákama :)

Znovu tedy pět hvězdiček a moc díky za obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Já člena bohužel doporučit nemohu, při osobní prohlídce říkal, jak je stav hodinek lepší než na fotce, že je chce vzít, už ani nemám upovat inzerát a že se další týden sejdeme, doladíme to a zda bych ještě nemohl zapřemýšlet o ceně.

 

Souhlasil jsem a když jsem mu později psal, jak se tedy domluvíme, několik dní žádná reakce, i když byl na fóru každý den a pak jen napsal, že se mu nelíbí (najednou) stav a že hodinky nevezme, od té doby opět ignorace SZ, i když sem chodí každý den a jak vidno vesele obchoduje. Za sebe tedy v případě více zájemců o hodinky doporučuji upřednostnit někoho jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...