Přejít na obsah

Tudor Black Bay GMT


Rybiz

Doporučené příspěvky

Tak to jsem mel u Bechyneho vitrinky vzdy takovy dojem :-), zajdi dovnitr, dej na ruku a vylez ven na denni svetlo. 

 

Ty Rybizovi fotky jsou paradni, ale ted jsem sel okolo Bechyne na Vaclavaku a v ty vyloze vypadaj takovy nijaky. Zapadaj tam mezi ostatni Tudor a ani naznak ty smrncovnosti z fotek zakladatele vlakna :(
Jestli je nekdo do vecera nekoupite, tak se ale asi na vyzkouseni cestou z rachoty zastavim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem je měl v ruce v Koscomu... první dojem naprosto výbornej. Barvy tak akorát aby to bylo pepsi a přitom bez přímýho světla dostatečně decentní.

 

Nejlepší vjem je, co vytváří mělce usazený cifr spolu s klenutým safírem. To mě zaujalo okamžitě. Pocit jak u hesalitových moonwatch.

 

No a zpracování je prvotřídní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to krasny hodinky. Nakonec byl pan ochranka v pohode a vystresla z meho obchodu na chodnik, abych videl hodinky na dennim svetle, byla pani prodavacka :)

 

post-7085-0-91119300-1529938294_thumb.jpg

 

Prijde mi skoda, ze prodavac u novinky napr. nevi, jestli ma ten safir AR :(

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni se na chrono24 a uvidis, jaky je prostor obecne u novinek. Sice tedka prisly prvni varky, ale snad jich nema chodit hodne mi rekli u AD. A Tudor je z pohledu slev tezka konzerva....

 

Jsou nádherný, momentálně moje dreamwatch! ;-) Mám dotaz, jaký je manevrovací prostor s cenou? A liší se od sebe v tomhle koscom, bechyne atd.?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce lepsi cenu tak musi holt cekat.... i prekupnici v IT na ch24 drzi cenu +-100t CZK.

Tohle bude pro Tudor paradni dojna krava, tak jako nove BB58, takze slevy az casem, nebo jinak, za dlouho, az se trh nasyti... To, ze lezi 3 dny ve vykladu u Bechyneho bych nebral za bernou minci.

 

Ve vyrobe budou jiste delsi dobu a ve vicero kusech nez treba 79220N - z tech uz je aktualne sberatelska rarita a nejsou za rozumnej peniz vubec k sehnani. A to si clovek rekl: blbej ETA werk... ;)

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, mi treba prijde, ze na WUS se etove cerne BB objevuji pomerne casto, takze zas takova rarita mi to jeste neprijde, i kdyz bych tomu rad veril. Pokud se tedy ovsem nebavime o nenosenych hodinkach ve foliich, to je potom jina pisnicka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vám teda nechci kazit radost, ale ty hodinky jsou pekelný .... žádnej vlastní nápad, nuda, nuda, nuda ..... jediný co oceňuju je dlouhá minutová ručka (to mám rád) a asi vlastní strojek s dlouhou rezervou chodu (nic o něm nevím) ..... jinak peklo alá milion dyzajnově stejných hodinek na webu ..... jo GMT ručka je paradní (sem zapoměl) .... vybočuje z řady .... takže palec nahoru za GMT ručku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...