Přejít na obsah

Digitálky na větší ruku


Tos

Doporučené příspěvky

Servus, chlapci!

Potřeboval bych nadhodit pát tipů na digitální stroje následujících parametrů:

1. Pro zápěstí 22,5 cm; co jsem tak zběžně koukal na Casia, tam obvod většinou končí na 21 cm.

2. Čitelný a přehledný displej, prostě "big numbers" mají prioritu. Mírně se kloním k negativnímu zobrazení.

3. Silně preferuju plast/kompozit a cenu 2-4 tis. Kč; není to ale striktní a v případě opravdu zajímavých tipů na rozpočet nehleďte (jak nahoru, tak případně i dolů); rád se přiučím a kupovat to koneckonců nemusím.

4. Uvítám co nejjednodušší tvar (lhostejno, zda kulatý, hranatý či šišatý), ty zbytečnosti, co "na vše strany" trčí z většiny G Shocků, mě spíš odrazujou.

5. WR alespoň 100 m.

Předem díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, hoši.

To Frostie: Na ty GX56 jsem právě čučel - a je to přesně to, co mě donutilo psát "o trčících zbytečnostech". Ty hodinky by byly v rámci zadání dokonalý, kdyby se designéři nevyřádili... Zahnutí kolem tlačítek, dvě bradavice nahóře, dvě důle... Tohle mě právě štve, ale díky moc... třeba si soustavným broulením zvyknu a bude z toho láska za 27. pohled! :-)

To Arkham: Uvítal bych tipy na konkrétní modely, který mají obvod 22,5 cm a víc. Jde mi o to, jestli někdo z hlavy neví... Vlastně "jestli ví!" Ale každopádně Ď

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vetřelec: Díky za postřeh.

To all: GX56 se mi dostaly do hledáčku jako zdaleka tvarově nejstřízlivější. Přesto se mně zdají ještě "přepatlaný". Vím, mý zadání je v podstatě protimluv. Zjednoduším to: Ví někdo o tvarově ne příliš výstředních digi (pokud možno slušné kvality) okolo 2-4 tisíc na ruku 22,5 cm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ach jo. Tak znova: Potřebuju digi na ruku 22,5 cm. Většina Casio G-Shock končí na 21 cm. GD-100-1BER nejsou výjimkou. Na pohodlný nošení potřebuju hodinky s obvodem alespoň 24 cm, ale radši víc...

Za a je nesmysl, že většina G-Shock končí na 21 cm. I F91W se dají nosit při troše snahy na 22 cm ruce. Za b třeba GXW 56 či 7900

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...