Přejít na obsah

Hodinky do bazénu


Doporučené příspěvky

Jaké zvolit hodinky s automatickým nátahem , 10 ATM , pánské průměr cca 40-43 mm. Za cca 15 - 25 tis., 

aby vypadaly taky trochu elegantně i na běžné nošení. Má někdo nějaký tajný tip?

Děkuji za každý tip.

Upraveno uživatelem Glanis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych vzal SKX007. Oblekovky to samozřejmě nejsou, ale na jubilee vypadají dostatečně "elegantně". WR lepší, průměr ok, cena nižší :) A jsou super :) Nebo potom Longines Conquest (popřípadě Hydroconquest), pokud chceš něco dražšího a (chci se vyhnout napsat lepšího :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- S velkou a i přes plavecké brýle dobře čitelnou vteřinovkou - pokud si budeš hlídat čas na bazény, oceníš.

 

- Ale stejně počítej s tím, že minimálně při znaku občas hodinkama o rantl bazénu pořádně tříškneš. Já bych do bazénu mechanické hodinky nebral. Dnes už je přece k dispozici řada hodinek, které počítají bazény nebo měří uplavanou vzdálenost - na mechanické hodinky bych fakt resignoval...

 

Edit: Co na to Jan Tleskač a Organic?

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka bude asi široká - 

 

Tissot - Tissot Seastar 1000 T120.407.11.051.00
C
ertina - Certina C013.407.17.051.01; Certina C032.407.11.051.00 a něco méně sportovního se 100 m Certina DS-1 C029.807.11.051.00.
Davosa - www.helveti.cz/davosa-argonautic-lumis-16150920, bez tritia Davosa Argonautic BG 161.522.45, či hodně diskutované Ternosy

Seiko - předělávka 62 MAS SPB053J1, želvy SRP773K1, samuraje a mnohé další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám všem za rady mám se čím prokousávat a hledat a porovnávat je toho opravdu hodně ani jsem netušil.

Mám aspon směr kterým budu hledat je to na dlouho ale je to krása pokud je z čeho vybírat. 

Jste fajn parta a moc děkuji vážím si toho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Na základě osobní zkušenosti můžu doporučit americký microbrand NTH a nějaký jejich SUB model. Pouzdro 40mm(cool tvar), safír, Myiota 9015, 300m WR, 11,5mm tloušťka pouzdra. Skvěle se nosí i vypadají:

https://nthwatches.com/collections/watches

 

V Evropě je seženeš u jejich distributora Seriouswatches.com, ale populární modely(Barracuda, Näcken) bývají často vyprodané. Já na ty svoje čekal přes měsíc.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...