Přejít na obsah

Dostihy


JamesLurk

Doporučené příspěvky

Tak mě zase jednou napadla taková blbost a to porovnat přesnost mého Royal Oaku s GMTčkem ve formě ručičkových dostihů, kdy seřídím vteřinovky obou hodinek a sleduji, kdo vůči času ujede dopředu, nebo kdo začne naopak zaostávat. Sleduji třetí den a zatím se jedná o velmi zajímavý souboj! Royal Oak s výsledkem +/-0 v tuto chvíli překvapivě ve vedení, Rolex pozadu o cca sekundu, byl trošku rozdíl na začátku, nicméně ještémě se lehce opozdil a oba výsledky jsou v rámci odchylky a odchylky internetu. Ještě dodám režim hodinek. Royal Oak poklidně nošen v práci, na noc uložen v trezoru. Rolex nošen ve volném čase. Ležící hodinky průběžně 2 x denně dotahovány nebo dotaženy před nasazením na ruku. Po víkendu se situace otočí, RO odložím na dva dny a na ruce bude jen Rolex, tak uvidíme... :-)

post-6079-0-46143400-1530437918_thumb.jpeg

post-6079-0-23373200-1530437941_thumb.jpeg

post-6079-0-26742900-1530437972_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje predikce dle dosavadního nošení je, že RO nakonec půjde o pár sekund dopředu a bude vůči času v plusu. Rolex popoběhne také dopředu, ale jen lehce a bude v plusu méně. Jsem na to zvědavej, ještě minimálně do středy bych to měl zvládnout pozorovat. Chci navzájem zprůměrovat podíl nošení a ležení, ať je odpovidajíci výsledek. :) Zatím ale výborná přesnost obou hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...