Přejít na obsah

Bulova Devil Diver Reedition


martar

Doporučené příspěvky

U Bulovy asi Etu nebo Selitu těžko očekávat, když jde o brand vlastněný Citizenem. 

 

Oprava.. limitka Bulova Archive Series Oceanographer Devil Diver LE měla Sellitu SW220, takže omluva za mystifikaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj. měl je někdo z vás v ruce? Zajímalo by mě, jak jsou pocitově velký ty LE.

 

A teď jsem lehce znejistěl, jaká verze je vlastně originál - na některých fotkách je day-date, na některých jen date....Zatím to na mě dělá dojem, že origo limitka je s datumem (tak to mají na svých stránkách), kdežto day-date je něco podobnýho, nechci hned říkat, že fejk, ale možná i jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Když jsem je potkal v prodejním vlákně, tak jsem hned věděl, že je musím mít. Perfektní retro 70. léta. Něco, jako kdyby byla možnost koupit si novýho autoveterána. To bych taky bral.

Jediný co jim ubírá je cenová politika, kdy nastavení ceníkových cen nedává moc smysl, když se pak prodávají za polovinu. To už jé férový kup. Bohužel ne u nás.

A jak se nosí? Ačkoliv mají průměr 44 mm bez korunky, tak vzhledem ke tvaru pouzdra mají lug to lug pouze malinko přes 46 mm. Nejbližší tomu, z toho co mám, jsou Seiko Turtle. Ty jsou víc tooly, kdežto Bulovy jsou spíš něco jako společenský potápky, což by šlo brát jako oxymoron :). Na hodinkách zaujme klenutý safír, který se mi zdá hezčí než např. u Omega Moonwatch.

Stylu prostě mají na rozdávání a ještě k tomu je v nich česká stopa po zakladateli značky.

Jeden wristshot

B44BDCFD-E86F-48B7-80FC-63CC72C2716C.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třeba ten tvar pouzdra nelíbí, stejně jako u želv. Ale indexy, tah, vypouklé sklo... to když jsem viděl naživo, tak jsem je zařadil do seznamu možných budoucích hodinek. Jen opravdu ta cena 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám s tim tvarem hodinek přesně naopak, protože jejich menší rozměr lug to lug mi umožňuje nosit větší hodinky než u klasického tvaru. Jak jsem již naznačil dřív, čímž nechci Bulově kazit obchody, tak plná cena v ČR je nesmysl a to i vzhledem k použitému kalibru. Ale za půlku jsou to určitě zajímavý a neokoukaný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...