Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nevim co s ní furt máte, vykopávala na zahrádce mrkef, hrabala se v hlíně a pak na kolobce jela po prašný cestě v sandálech, tak má holt nohy jako kopáče. si je doma omeje. vaše baba nikdy neměla špinavý nohy? nikdy nešla na trek v sandálech? jste hrozný šampóni a cimprlichové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, lub napsal:

nevim co s ní furt máte, vykopávala na zahrádce mrkef, hrabala se v hlíně a pak na kolobce jela po prašný cestě v sandálech, tak má holt nohy jako kopáče. si je doma omeje. vaše baba nikdy neměla špinavý nohy? nikdy nešla na trek v sandálech? jste hrozný šampóni a cimprlichové.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obličeji je docela pěkná a když si ji umeješ... četl jsem jednou rozhovor s nějakým vědcem z české polární stanice. Byla tam poblíž nějaká vesnice eskymáků a říkal, že ženský byly docela ochotný, ale strašně špinavý a mastný, takže tvrďáci co do nich šli, si je umývali Jarem. Nechávali si ho posílat po bednách, s jabkovou vůní a eskymačky byly nadšený a ráchaly se v pěně 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klotzman: A nezmínil se ten "vědec z české polární stanice" odkdy že jsou na Antarktidě ty "vesnice eskymáků"? Jestli tam v absťáku vojel nějakou macatou "místní samičku", dost možná že v tom Jaru omylem vyráchal chráněného živočicha 🐧🐧🐧

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já si nepamatuju kde to místně bylo, - o Antarktidě jsem nic nepsal, ale chlap tam mluvil o eskymákách, tak jsem to zprocesoval - eskymák = sníh = zima = polární něco. Bylo to tuším v magacínu Mladé fronty, ale nějaký rok zpátky. Něco se mi mate, že to byla nějaká záležitost Mendelovy univerzity, ale to už vařím z hodně řídkých vzpomínek. Jak jsem koupil, tak prodávám, to s těma mastnýma eskymačkama a Jarem mi jediný utkvělo v paměti, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nerej, fakt si to nepamatuju a historka dobrá. Akorát jsi mi teď nasadil brouka a urputně vzpomínám, kde jsem to četl a jestli by se to dalo najít.

Jo a ten člověk z toho rozhovoru teda taky říkal, že on do toho nešel, že jen "někteří kolegové", ale, celkově to vyznívalo tak, že měl blok spíš z obavy, že kvůli té špíně by mohl něco chytnout, než že by měl takové skrupule 🙂. Sympatickej člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě - nevím co do mě ráno zubařka nacpala, ale mám po tom nějakou poťouchlou náladu - tak jsem si (v kontextu Gůčiho sodomie dominující tomuto vláknu) začal představovat jaký "místní model" by asi tak mohl osamnělý polárník na Antarktidě prcat...  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...