Jump to content

Fešn okno strejdy Clockyclocka

Recommended Posts

S tou kralovnou kolobezkou jsem jel jednou v lete pozde vecer z Prahy - Klanovic do centra. Ja mel s sebou kolo (zasekl jsem se v Klanovicich na par pivech a uz bych to nedal), ale oslovit jsem ji neodvazil 🙂

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

som tomu dal ten spravny vyznam    

Som myslel, že sa ide točiť pokračovanie Tootsie...

nevim co s ní furt máte, vykopávala na zahrádce mrkef, hrabala se v hlíně a pak na kolobce jela po prašný cestě v sandálech, tak má holt nohy jako kopáče. si je doma omeje. vaše baba nikdy neměla špinavý nohy? nikdy nešla na trek v sandálech? jste hrozný šampóni a cimprlichové.

před 4 minutami, lub napsal:

nevim co s ní furt máte, vykopávala na zahrádce mrkef, hrabala se v hlíně a pak na kolobce jela po prašný cestě v sandálech, tak má holt nohy jako kopáče. si je doma omeje. vaše baba nikdy neměla špinavý nohy? nikdy nešla na trek v sandálech? jste hrozný šampóni a cimprlichové.

👍

V obličeji je docela pěkná a když si ji umeješ... četl jsem jednou rozhovor s nějakým vědcem z české polární stanice. Byla tam poblíž nějaká vesnice eskymáků a říkal, že ženský byly docela ochotný, ale strašně špinavý a mastný, takže tvrďáci co do nich šli, si je umývali Jarem. Nechávali si ho posílat po bednách, s jabkovou vůní a eskymačky byly nadšený a ráchaly se v pěně 😀

Klotzman: A nezmínil se ten "vědec z české polární stanice" odkdy že jsou na Antarktidě ty "vesnice eskymáků"? Jestli tam v absťáku vojel nějakou macatou "místní samičku", dost možná že v tom Jaru omylem vyráchal chráněného živočicha 🐧🐧🐧

Edited by Radek124

Hele já si nepamatuju kde to místně bylo, - o Antarktidě jsem nic nepsal, ale chlap tam mluvil o eskymákách, tak jsem to zprocesoval - eskymák = sníh = zima = polární něco. Bylo to tuším v magacínu Mladé fronty, ale nějaký rok zpátky. Něco se mi mate, že to byla nějaká záležitost Mendelovy univerzity, ale to už vařím z hodně řídkých vzpomínek. Jak jsem koupil, tak prodávám, to s těma mastnýma eskymačkama a Jarem mi jediný utkvělo v paměti, no...

tvl tam přišly samy, tam byly na exkurzi :). Nebo šly vokolo, když venčily ledního medvěda. Dá rozum ne ;)

Edited by Strocek

Naděláš :D jdu na sever, jdu na jih :D

Hele nerej, fakt si to nepamatuju a historka dobrá. Akorát jsi mi teď nasadil brouka a urputně vzpomínám, kde jsem to četl a jestli by se to dalo najít.

Jo a ten člověk z toho rozhovoru teda taky říkal, že on do toho nešel, že jen "někteří kolegové", ale, celkově to vyznívalo tak, že měl blok spíš z obavy, že kvůli té špíně by mohl něco chytnout, než že by měl takové skrupule 🙂. Sympatickej člověk.

V pohodě - nevím co do mě ráno zubařka nacpala, ale mám po tom nějakou poťouchlou náladu - tak jsem si (v kontextu Gůčiho sodomie dominující tomuto vláknu) začal představovat jaký "místní model" by asi tak mohl osamnělý polárník na Antarktidě prcat...  :speak_cool:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...