Přejít na obsah

TheDZetko

Doporučené příspěvky

Plánuji nákup hodinek Tissot Chemin des Tourelles (T099.405.36.418.00). Budou to mé první hodinky v této cenové relaci a hlavně první mechanické hodinky. Mám tedy pár dotazů na ty, kteří s těmito hodinkami mají zkušenost nebo prostě o hodinkách vědí víc.

 

  1. Je značka Tissot správná volba při výběru prvních hodinek?
  2. Doporučili byste tento model z hlediska udržování a servisování?
  3. Je dle Vašeho názoru lepší tato verze v růžové s koženým řemínkem nebo její sesterská verze ve stříbrné s ocelovým řemínkem?
  4. Kde v Praze nebo Liberci byste doporučili nákup, když se jedná o tuto značku? Popř. vyplatí se pro ně z hlediska ceny zajet do Německa či na Slovensko?

Děkuji všem za jekékoliv odpovědi.

Upraveno uživatelem TheDZetko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Tissot jako značka je bez problému. Kupují je doktorům, obchod. partnerům atd. Za mě subjektivně dobrá volba u hodinek do cca 15 000,- Kč.

 

2) Tissot za 50 000,- Kč bych si nekoupil. Skeletony dělá také např. Oris - model Artelier a další značky. Celkově bych ještě zvážil, zdali chceš opravdu skeletony. Mně se docela rychle okoukaly.

 

3) viz. bod číslo 2

 

4) viz. bod číslo 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne přesně jak píše jacob.

 

Tissot určitě ano, ale v této ceně bych taky koukal jinde.

Souhlas. Tissot do 15000 v mechanice = super hodinky. Já osobně bych nekoupil žádné skeletony. Postrádám u nich určení, k jakému oděvu je vlastně nosit . Je to můj osobní názor a pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Ahojte. Potreboval by som poradiť s nákupom oblekoviek. Snáď sa mi niekto v tomto starom vlákne pomoze/poradi. Natrafil som na tieto Tissot.

https://www.tissotwatches.com/en-en/t0064283605200.html

Co na nich hovorite ? Nemá s nimi niekto skúsenosti? Paci sa mi farebná kombinácia a veľkosť cca 39mm na moje male zápästie. 

 

Som otvorený iným návrhov aj z druhej ruky. 

 

Ďakujem 

 

TISSOT-LE-LOCLE-AUTOMATIQUE-PETITE-SECONDE-T006.428.36.052.001-550x550.jpg

Upraveno uživatelem Stanislav Birošík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...