Přejít na obsah

Suzuki Jimny - informace


Strocek

Doporučené příspěvky

Chvíli jsem ho taky měl. NA JEŽDĚNÍ NA CHATU. To byla chyba protože je to na ježdění na chatě.

Skákavé, uvnitř malé ( ale jsem objemově i výškově výraznější), kufr žádný a na silnici je lepší i jedničková Fabia 1,4.

Na polních cestách a nebo na kraji v lese kde jedeš pomalu je to král.

p.s rezavé jako liška všude a to hlavně zespoda. Motor v benzinu jezdil OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nazdar panstvo! Trochu tohle vlákno oživím.

Dcerka si k motorce dodělala i béčko, tak jsme se při hledání vhodného povozu na ježdnění do školy a pro volnej čas proklikali až k Jimny 1,3. Jízdní vlastnosti trochu znám, měl jsem ho pučenej na Zakinthosu a protože máme Defendera (viz foto), vím do čeho jdeme. V podstatě je to právě jeden z důvodů, proč Jimnyho chceme.

Sympaticky nepohodlnej, vynikající v terénu, vyšší výhled, ale přitom vhodnej i k parkování ve městě. Únosná spotřeba a netuctovej charakter. A když bude mít klimu, tak i celkem komfortní. 

Myslím, že pokud se o něj přiměřeně postaráme, tak bude i spolehlivej. A Defík bude mít malýho kámoše...

Tak kdyby vás něco napadlo, někomu bez užitku postával ve stodole a podobně, dejte mi prosím vědět.

Nabídky z webů trochu hlídám, ale kontaktu z Chronomagu budu určitě věřit radši.

Kdyby něco, SZ nebo 60877792pět. 

Díky Cyril. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ti nepomůžu Cyrile s tvým dotazem, ale minulý týden jsem si "objednal" na výlety a kempování s juniorem nového Jimnyho do výroby a čekačka je někde v rozmezí 1 až 24 měsíců, nikdo neví, ani importér, co bude nebo nebude. I z toho důvodu jsou zálohy symbolické. Poptávka je prý celosvětově neuvěřitelná a Suzuki nestíhá vyrábět. Můj prodejce obdržel minulý týden dva kusy, jeden si nechává půl roku jako předváděcí, druhý se prodal hned ten den. Ani jeden z vozů neměli objednaný a nevěděli, že jim přijdou... :D Horší jak rolády...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky..To vypadá blbě..nebo dobře. Jak se to vezme.

Jak to tak vidím, tak Jimny a podobný auta s atmosférickým motorem a spartanskou výbavou zažijou renesanci. 

Spoustě lidem už není jedno, že musej lít do svých aut močovinu, cpát baterie, že jim asistenti věčně kecaj do řízení a že z dálky už nepoznáš, jestli je to Volvo, embéčko, Ford nebo Hyundai.  

Za pocit, že se trochu vymaním z vlivu globálních fízlovacích systémů, si rád připlatím a slevím z nároků na komfort. 

Návrat ke kořenům už pro mě jako pro starýho rebela není módní záležitostí, ale naprostá nutnost, abych se fakt nezbláznil. S Discovery 4 která je defacto taky starej krám, jsem najel jen 105 tisíc kiláků a víceméně stojí. Jezdím ve starým Vitu nebo tdi Defenderu. A i z jízdy v XK8 mám pořád ten dobrej pocit, že jedu já, ne auto. I za cenu spotřeby 12-15 litrů za nic moc výkon unavených 298 ps. 

A proto jsem rád, že se děvče rozhodlo jít ve stopách svých rodičů. Bude mít teréňáka, zbrojní průkaz a v budoucnu dělat práci, kde namísto akademickejch a sociologickejch keců bude svému okolí skutečně užitečná.

No nic...prolezu ještě inzerci. Nový se mi zatím kupovat nechce, i když fakt vpadá parádně.    

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim teda, kolik ma YPO, ale ja mam 190 a do staryho jsem se vmestnal dobre :). Ale teda vzadu pak nikdo no :D. Coz stejne asi neni plan, jezdit casto vic nez 1-2 lidi...

Edit: A jeste chci dopsat a podepsat, ze te novej je fakt paradni. Je to takovej evropskej wrangler (ackoliv japonec, haha), v klidu ve meste, skvele kdekoliv mimo nej (krome nejakejch obrich presunu pres Evropu po dalnicich, to neni uplne ono)

Upraveno uživatelem H-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...