Přejít na obsah

Odraďte mě prosím od Zenithu


Doporučené příspěvky

:D Já vím, letošní rok mám plodný. Zamiloval jsem se do letošního modelu Zenith DEFY, sunburst ciferník, okouzlující pouzdro, průhled na inhouse, no všechno je prostě tip top....Sakra, ale nemám peníze, musel bych něco prodat. Odraďte mě prosím od nákupu   :lol: . Proti jsou jen snad drahý servis co mi dodal cennou informaci jeden správný kluk odsud. Ale vše ostatní hraje pro, Zenith poslední dobou ukazuje že hodinky prostě umí a řadím ho spíš na ten vyšší level výrobců hodinek.  Děkuji za každý postřeh.

post-364-0-22403100-1532078532_thumb.jpg

post-364-0-44706500-1532078539_thumb.png

post-364-0-66132200-1532078548_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Drahej servis (a bude hůř), drahý díly (a bude hůř), na můj vkus moc jednoduchý, když už Zenith, tak něco komplikovanějšího (osobní vkus) a hlavně - nemáš peníze a musel bys něco prodat.

Nicméně pokud z hlavy víš co bys prodal a nebolelo by Tě to, asi Ti to nikdo nevymluví sebelepšim argumentem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na ně koukal a mám je v hledáčku. Hodně povedený... Jediné proti, co mě napadá, že na někoho můžou působit, že jsou značně inspirované AP. Jinak to budou skvělý univerzály, takže jak už tu padlo - jestli víš co bys prodal a neoplakal to - běž do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod? Až tě přestanou bavit, tak proděláš ranec. Ale jsou nádherný  :)

 

Smutna to pravda.. Zenithy jsou extratrida, ale kolik lidi to tady oceni.. Ze soucasne produkce se mi tyhle take libi nejvice, mozna trochu na skodu je absence volby materialu, prece jen titan taky kazdy nemusi.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skusenost so zenithom. Odkedy patri pod skupinu Louis Vuitton nemaju narobene nahradne diely. Cakacia doba velmi dlha ( pol roka ) pretoze diel musia dat vyrobit. Mna stal gumeny remienok a jedno vypadnute tlacitko 800eur. Samozrejme v cene bol aj servis ktory mi nebol treba ale oni to spravia ci sa vam to paci alebo nie.

Upraveno uživatelem enslow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me je Zenith nuda. Proste nuda. Jo, maj pekny kousky, ale kdyz uz, tak jak psal JoyStick, ty vice komplikovane. Ale i tak tam pro me neni zadna emoce, nic navíc. A racionalni argument s tim predrazenym servisem taky neni marnej. Ty Béčka co mas, nebo Rolex stokrat lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za postřehy kluci a máte pravdu. Napadají mě, že by snad mohli zůstat doma jako definitivní, jinak opravdu provařím ranec. Nevíte jak je na tom kalibr Elite 670 SK? Je léty prověřený jako bezúdržbový dříč třeba Eta :-) anebo to je nějaká novinka o který se toho zatím ještě moc neví. Trochu se bojím těch servisů do budoucna...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne ti to nikdo nevymluvi :-), ale, vse vyse uvedene a Becka mas univerzalnejsi, uz te vidim, jak lezes ve skalach (turistika )s mladejma s timhle. Zase se ti zasteskne a budes je kupovat zpet.

Neblbni, ty nejsi zatim usedlejsi, oblekovej typ, ale zatim dobrodruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je tam nakonec ten nápis Defy? Ten cifr je dost prázdnej

Není, jednalo se o prototyp co byl na výstavách. Možná se dají i někde vyšmelit, ale výrobce jej tam v této době nedává, což je velká škoda. Mě se tam také líbí....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mna su super. A servis? Budú ho potrebovať za možno päť rokov? Ak u teba toľko hodinky vydržia a budeš s nimi stále spokojný, tak im ho podľa mna veľmi rad doprajes.

 

A predpokladám, ze plánujem nové. Kdezto rolexy sa kupujú hlavne použité a staršie, tak tam viac chápem argument "lacného" servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není, jednalo se o prototyp co byl na výstavách. Možná se dají i někde vyšmelit, ale výrobce jej tam v této době nedává, což je velká škoda. Mě se tam také líbí....

 

Tak to je trochu škoda....ale jinak jsou parádní, ale jako definitivky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Zenith defy chrono aero a je to paráda.

A drahej servis? Ta moje  najela v lese s oktávkou  při couvání v šeru na pařízek kterej pod listím nebyl vidět  trochu promáčkej práh a nepatrně vyhnutý roh  dveří a 31 800 vše je relativní.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...