Přejít na obsah

Jaké Vulcainy máte na ruce


martar

Doporučené příspěvky

Kruda: ty jedeš na začátečníka, jedny lepší než druhé zenithy, vulcainy a nádherné tudory. Ještě máš něco čím nás překvapíš? Fakt paráda!

No :-) jsem ,,začátečník", ale v příspěvcích ... Určitě mám ještě něco hezkého :-)

Tag Heuer Caliber 16 (černý titan)

Fortis Mars 500 limited e.

Zeno-Watch Basel OS Pilot Chrono Day-Date & Zeno-Watch Basel Zeno-Watch Basel NC Retro GMT Full Calendar

Oris TT1 Day date

Mont Blanc Timewalker Manufacture Chronograph - limitka 1500ks & Montblanc Timewalker Voyager UTC (steel a titan)

nějaký ten CITIZEN, jedny SEIKO a BOLDR Expedition Rainier ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: vycházel jsem jen z počtu příspěvků a sám se považuji taky za pouze mírně pokročilého začátečníka. Čímž se tímto krudovi za označení začátečník omlouvám.

Jsem začátečník s progresemi :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Barvy podzimu. Ta proměnlivost ciferníku je boží...

attachicon.gifVulcain president bordeaux V.jpg

attachicon.gifVulcain president bordeaux U.jpg

Pro milovniky červenýho vina dokonalý hodinky :)

Úplně jsem se tu zapomněl zmínit, že recenze na prezidentské Crickety s vínovým ciferníkem je hotová... ale příběh nekončí.

Na světě je tolik pěkných Vulcainů - třeba Vulcanography s ciferníkem měděné barvy. Komplikace: big date, GMT, chronograf a pulsografická stupnice :)

 

post-30813-0-53486400-1585418334.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje stálice - jiné Vulcain přicházejí a odcházejí, tyhle zůstávají. A pochybuji, jestli je někdy něco dokáže nahradit. Tyhle jsou pro mne TOP :) Dokonce se mi líbí víc, než ty samé ve fullgold pouzdru s rezonančním dýnkem (100535.223L)...

 

post-30813-0-56795100-1585569497.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ehm, to není třeba připomínat, v recenzi na své první Vulcainy (GMT) tě explicitně zmiňuju :)

Jestli máš nějaké aktuální, nebo třeba i staré snímky s "V" na ruce, bylo by skvělé je sem dát - hodinek Vulcain je na fóru tak málo a jsou tak krásné... z každé fotky mám radost.

20200905_182315a.jpg.32baf58476854c29ecd87984e74f0410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Snow napsal:

Kdo to to nastartoval ?

Hoši, hoši, kde by jste většinou ti starší byli beze mě ????

 

Ted krom Šeréhého vlka, ten si jede vlastní ligu. 👏 👏👏👍

Zapomněl jsem na citaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Právě že jsem nějak dospěl k názoru , že max. velikost pro mne je 40mm ideál je 38mm a nosím i 37mm a pecka, hodinky co mám 42 až 44 mm doma jsem uklidil, třeba přijde jejich doba, ale teď opravdu jen do 40mm max. A hlavně nízký hodinky, všechno nad 12 mm mi přijde už jako játrová paštika na ruce. 🙂 prostě jsem dozrál jak k Vulcainům který jsem vždycky okukoval ale odvaha chyběla, tak k velikosti pod 40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...