Přejít na obsah

Jaké Vulcainy máte na ruce


martar

Doporučené příspěvky

Tohle sranda vlákno nemá konkurovat hlavnímu wristshot vláknu, nebojte. Protože se ale v "Co máte dnes na ruce" zpětně blbě cokoliv dohledává, zakládám pro fanoušky nezavislé manufaktury Vulcainu komorní téma. Určitě se tu pár nadšenců vlastnících krásné a neobvyklé novodobé i vintážní hodinky najde.

 

A pozor - jistě jste si všimli, že v nadpisu chybí slovo "dnes". Není to náhoda :) Kdo z vás měl Vylkény v minulosti a nesmazal fotky, je tu vítán!

 

post-30813-0-25573100-1532248145.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka, chlapi. A díky KRIWSTYmu mi došlo, že by nebylo špatné uvádět názvy modelů.

 

1: Vulcain Aviator Cricket GMT 2009 (bílý cifr)

2: Vulcain Aviator Cricket GMT 2009 (černý cifr)

3: Vulcain 150th Anniversary Heart

 

O těchhle něco zrovna smolím - Vulcain Nautical Trophy:

 

post-30813-0-29110800-1532268829.jpg

 

Přes svou výšku (vypouklé sklo a dvojité dýnko) sedí dobře a vysoké rozhodně nevypadají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vulcain Cricket s kalibrom Vulcain 120

V tej dobe myslim, ze este hodinkam nazvy nedavali, ci sa mylim?

Tak ono Cricket je název :) a víc v té době asi opravdu nebylo potřeba.

 

Jsou parádní.

 

Když budeš mít chvilku a náladu, zkus prosím vyfotit hodinky na ruce a napiš sem pro představu i průměr hodinek a obvod zápěstí. Ta lumi je origo nebo renovace? Já do vintage vlákna skoro nechodím, tak se předem omlouvám, jestli se to tam už řešilo.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to na re-lumi niekedy v minulosti, kedze som nasiel fotky viac menej len s bledou, alebo tmavou okrovou farbou, zelenu som nenasiel.

Na rucickach je to nanesene dost nepodarene, Ci to este svieti, vyskusam vecer po nasvieteni.

Co ma potesilo, ze som nasiel recenziu od "Tada" a "kibi", co su tusim miestni borci, ze ano, tak hlboko moja registracia nesiaha:)

 

http://info.photowatches.eu/2012/09/vintage-vulcain-cricket-cal-120-recenze/

 

Rozmer maju 34 mm, ja ma ruku 15,5 cm, fotku som nenasiel, urobim vecer inu.

 

vo vintage som videl ze aj malymarek ma pekne modre Vylkeny:)

 

Edit: neviem preco nie je link zivy

Upraveno uživatelem Harwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní chronograf! Ta indexace po obvodu cifru v modré a červené ho hezky oživuje. Díky!

 

Já dnes neřesím, kolik je hodin...

 

post-30813-0-99415900-1532340647.jpg

 

--------

 

Harwey - díky, myslel jsem si to. Ale zachovaná lumi u starých vintážek je zazrak. Člena malymarek přidám do Vulcain SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a Tada a kibi byli skutečně zdejší borci, dokonce tak velcí, že to místní komunita tak nějak nedala :D :D V souvislosti s tím, co se dělo před, při a po jejich odchodu, se jejich nové stránky na chmagu moc nelinkují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý :)

 

Kdybych neviděl markovo modré daydate (předpokládám sedmdesátá léta), řekl bych při pohledu na tyhle malé cvrčky, že dlouhé nožky, elegantní tvar pozdra a leštěná luneta je takový "Vulcain styl" napříč dekádami. Ale ona ta sedmdesátá léta byla prostě v designu ulítlá, pardon chtěl jsem říci revoluční :) ... a nejvtipnější je, že se tenhle styl určitě někdy vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ty tvoje modrásky jsou taky krásný, a na svůj věk v moc pěkným stavu. Day date komplikace, navíc v tomhle prostorovým uspořádání, je (alespoň pro mne) u Vulcainu neobvyklá a zajímavá věc. Člověk se setkává obvykle jen s budíčky nebo chronografy... teď jsou npřiklad na Ch24 zajímavé vintážní potápky Vulcain, plastikové sklíčko, šedý cifr, 37,5mm, s heliovým ventilem integrovaným přímo v korunce!

 

Snad nevadí, když dám fotku a odkaz.

 

https://www.chrono24.cz/vulcain/ultrarare-super-waterproof-diver-steel-anti-magnetic--id8450657.htm

 

post-30813-0-84344300-1532487679.jpg

(Foto Onwatches/Chrono24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ty tvoje modrásky jsou taky krásný, a na svůj věk v moc pěkným stavu. Day date komplikace, navíc v tomhle prostorovým uspořádání, je (alespoň pro mne) u Vulcainu neobvyklá a zajímavá věc. Člověk se setkává obvykle jen s budíčky nebo chronografy... teď jsou npřiklad na Ch24 zajímavé vintážní potápky Vulcain, plastikové sklíčko, šedý cifr, 37,5mm, s heliovým ventilem integrovaným přímo v korunce!

 

Snad nevadí, když dám fotku a odkaz.

 

https://www.chrono24.cz/vulcain/ultrarare-super-waterproof-diver-steel-anti-magnetic--id8450657.htm

 

attachicon.gifVulcain rare diver.jpg

(Foto Onwatches/Chrono24

jsou hezký, a kam ty ceny lezou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblbni s budíkem a kup je, tady ve vlákně jim to bude ohromně slušet! :D Plus ten heliák v korunce, to nikdo nemá... Já tenhle model za tu dobu, co sleduju Vulcainy, vidím poprvé, fakt jich asi moc nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...