Přejít na obsah

SEW 2018


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

 

Tohle me moc libit, ten cifr je nadhernej! Na kolik tyhle gs vyjdou.

Tak tak, 160k a v ČR jsou poslední dvoje myslím říkal. A koukal jsem na ten cifr i lupou, kterou mi ochotně nabídly a je to fakt mazec. Krása střídá nádheru.

A taky bych se přidal k dotazu kolik se cca sejde lidí na srazu ?

Hlaste se spolupacienti.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safírový průhled je jistě fajn k pokoukání. Ale odrazí se v ceně. A je otázka, zda má být na potápkové klasice jako jsou Bondovky. Vstup do světa HODINEK pro mnoho pánů a kluků. Tou cenou se jim ta ikona vzdaluje.

post-23666-0-48551900-1540042083_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, 160k a v ČR jsou poslední dvoje myslím říkal. A koukal jsem na ten cifr i lupou, kterou mi ochotně nabídly a je to fakt mazec. Krása střídá nádheru.

A taky bych se přidal k dotazu kolik se cca sejde lidí na srazu ?

Hlaste se spolupacienti.

Já dorazim až po šestý. Ale ve 4 u kafe nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti lonsku tristni nedostatek nealka a vlastne i alka v patre s rautem. Behat o dve patra niz a ven na terasu pro 0,2 sklenicky s nealkem k veceri se nepovedlo. Predloni to bylo v poradku - vedle jidla hned pivo atd., proc ted takto?

 

Jinak super atmosfera, vystavovatele, prednasky, hostesky.. :) pristi tok zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být nevděčný, ale po mé třetí návštěvě je to čím dál stejnější a už mě SEW moc nebaví.

 

Arnold & Son byli samozřejmě super, k jejich stánku jsem se vrátil několikrát a teď když se dívám na Ch24, tak zjišťuju, že to cenově není zdaleka tak nedosažitelné, jak bych podle vzhledu hodinek čekal. Měl jsem si vzít katalog sakra, měl bych o čem přemýšlet. Nechce se ho někdo zbavit, kdo na to nemáte? ;-)))

 

Phenomen byly taky zajímavé, i cenovkou 57k Eur, čekal bych o řád vyšší cenu, na druhou stranu dost kopírujou vzhled MB&F a dalších a až čas ukáže, jestli přežijou.

 

No a ostatní stánky byly úplně stejné jako loni a předloni, takže se můj zájem smrsknul na vyzkoušení asi tří konkrétních modelů, které vím, že koupím, ale to bych mohl i v obchodě, i když by to pro mě bylo dál než v Brně.

 

Každopádně, když se člověk projde pár obchody v Pařížské nebo lépe Kohlmarkt/Graben/Kärtnerstrasse, tak toho uvidí o dost víc :-/ Vývoj SEWu se zastavil, takže jestli je pravda, že příště bude v Praze, tak budu rád, že budu mít o důvod víc a chuť navštívit Prahu, kam jinak radši moc nejezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajne, ne ze ne. Hlavne pak vcerejsi vecerni pokec.

SEW fajn, ale nejak jsem si uplne nebyl schopny vybrat nejaky konkretni kus. Ale tedy v rychlosti:

Nove Bondovky me tedy nenadchly. Modra verze je smoula jak bejk, cerna je nudna. Nejzajimavejsi je dle me varianta se svetlym cifrem:

aafe6ed063e5da535cde801b87d3adc5.jpg

 

Bicolor taky neni spatny:

d3e2cda6c5ad8e6e353c14f7e9160b75.jpg

 

Celkove ale bych radsi zustal u prvnich keramik.

 

Africanovky jsou vazne povedene, i kdyz ten napis ?Defy? na cifru trosku chybi.

85a4b1145f56c48c8a10d82a2cda395c.jpg

 

Skeletony me obecne neberou, ale tyhle byly zajimave aspon z hledisla technickeho reseni:

d37ab56b4398e02397ee7df56baca722.jpg

 

Od Zenithu bych si ale vybral totok, mit to tak o 3mm mene:

86cfab8fe8ea2aacc9347d54bda6bb72.jpg

 

Zaujal me i stanek BaR. Ty jejich kulate modely jsou pekne zpracovane a za rozumne ceny.

6708a95ee29d5210c851e1c66da8d55d.jpg

 

Hranace naopak nejsou tak obrovske, jak jsem se bal.

ef6b46740a2b0b66ad166b7f568649ec.jpg

 

Sinn a Squale je klasika :)

e0887ec8f39ce51e2180da40fc2b9d99.jpg

 

6e0a600f0d4651c60f7e44471aed9c9b.jpg

 

A nejake levnejsi Seiko taky bylo na ruce :D

afd97c229fae9a50e203dee56e0bda49.jpg

 

Nejsem si uplne jistej, jestli mam radost z toho, ze to pristi rok bude v Praze. Vsechno centrovat do hlavniho mesta je skoda. Takhle jsem si aspon mohl udelat vylet do Brna a i kolegove z Moravy a Slovenska to meli bliz. Ale tak na mne zas tak nesejde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...