Přejít na obsah

SEW 2018


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Dámy a pánové,

 

musíme Vám poděkovat jménem celého realizačního teamu za to že jste přišli :clap:

 

Rok od roku se snažíme celý koncept vylepšovat a Vaše připomínky jsou tou nejlepší zpětnou vazbou.

Díky pořadatelům za příjemnou a ojedinělou akci...atmosféra byla super, jen času málo, tak tak jsem stihl vyzkoušet co jsem měl v plánu, na přednášky se zase nedostalo...Taky mě mrzí, že jsem nemohl na CHMG afterparty, snad někdy příště.

 

Za mě oceňuji přístup většiny zástupců značek, ale zklamáním byla kolekce Omegy a Breitlingu. Chápu, že tam nemůžou vystavit vše, ale těch pár kousků bylo docela žalostných. No nic, každý svého štěstí strojvůdce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si to letos užil zatím nejvíc ze všech ročníků. Byl jsem až v sobotu odpoledne, prošel oblíbené značky a pozdravil se se známými, které jsem rok a víc neviděl. K tomu živá hudba (obrovské plus) a pak Chronomag afterparty. Díky za organizaci, spokojenost!

 

PS: Sice to bude znít neuvěřitelně, ale tohle je můj favorit. Naživo potvrdily roli doposud nejlepší reedice a moc se mi lbí. Vlastně víc než remake Seamasterů od Omegy!

5c5dd5763d6a29a8d8cd8d9283ddb929.jpg

 

2c507932f6bd21449805a5130b544404.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem původně na SEW ani nechtěl. Když mně kamarád koupil vstupenku, nakonec jsem se teda uvolil, že se půjdu podívat. Jo, pěkný, trochu podobný jako před dvěma lety. Přednáška o slepých uličkách hodinkového vývoje byla i o ladičkách, které mám moc rád, takže jsem se dozvěděl něco navíc, dobrý. Ale pak jsem se poněkolikaté vrátil k stánku Fortis. Určitě nepotřebuju nové hodinky, ale když ty sněhobíle Spacematiky byly tak čisté a hezké a pro můj horší zrak tak přehledné a čitelné a ještě trochu podobné Damaskům, na které se občas dívám. A s matovým tahem. A když na ně měli jen během výstavy další slevu 40% už ze slevy... (K tomu mi nabídli jako dárek kůží potaženou placatku Fortis - to nebylo tak důležité, ale milé ano.) No a dnes je mám doma a na ruce a navzory zdravému rozumu se šťastně usmívám. Tož dejte pozor, nejezděte na takové akce, ať nedopadnete jako já....  :)

post-40100-0-20332800-1540305207_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda věděl že vystavující nabízí speciální veletržní ceny, ale podle tvýho popisu byly snad skoro zadarmo ne? :clap:

 

Akorát nevím, po čem bych skočil dřív...jestli IWC, Molnar&Fabry, Omega, Zenith.....Czapek? :lol2: To jsem se už nechal trochu unést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jedné strany skoro zadarmo, ze druhé - mobil bych si za tolik peněz nekoupil.

 

Ale vybral bych si ještě něco taky - třeba tyhle a tyhle a tyhle a tyhle, ale tam už jsme u některých ve výšinách, kdy si za tolik nekupuju ani auta... Ale hodinky bych možná moh´...

post-40100-0-57516800-1540323352_thumb.jpg

post-40100-0-54542500-1540323367_thumb.jpg

post-40100-0-57718700-1540323466_thumb.jpg

post-40100-0-77587300-1540323474_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné zpracování za nemnoho peněz. Příští rok by měly být i ?dámské? s menším průměrem. Takže pokud budou 38mm tak to bude pecka.

attachicon.gifD7B709E5-35F4-44D6-B3B6-503669B8741C.jpeg

 

A pak vyšší liga. Ale černé co ma Vít jsou lepší.

attachicon.gifBF0FD130-2ADE-4322-A7D9-B73559E61B20.jpeg

 

 

Jo na ty první ML jsem už taky párkrát koukal a nevypadaj vůbec zle

 

 

Jo, ty ML se mi taky libi. Premyslim ale nad bilou verzi. Je daleko lip citelnejsi ze vsech uhlu. Navic za par korun. Proc to nezkusit ;)

Modre na tahu se mi docela libi, kde je nejlip v CR koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem se v žádném obchodě nesetkal s tím, že by se na mě dívali skrz prsty a s odborností u stánků je to úplně stejné jako v obchodech. Někteří/některé prodávající jsou tam jen proto, že dobře vypadají :-)

 

Skrz prsty přímo ne, ale nadšení také ne.

Jasně, u všech vystavovatelů to taky nebylo na jedničku.

 

Tak kdyz uz sem si nekoupil zadny hodinky, podarilo se mi ulovit aspon tydle nadhery. :)

 

To vypadá dobře, nemáš kontakt na prodejce?

 

pokud to není příliš kontroverzní, jaká byla přednáška na téma První Čech který staví Grande Complication?

Bylo to zajímavé.

Pan Berkus začal tím, že se na tvorbu hodinek nijak zvlášť nepřipravoval a objektivně konstatoval, že se jeho výrobky zatím nedají po vzhledové stránce srovnat s ostatními vystavovateli.

Zdůraznil, že nezná ani hodinářské názvosloví a jde metodou pokus, omyl.

Přednáška byla v satirickém duchu a bavila mě. Získal jsem pocit, že ačkoliv se staví do role prosťáčka, má promyšleno, co chce dělat, je dobrý technik a šikovný řemeslník.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...