Přejít na obsah

Maurice Lacroix Aikon


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
před 10 hodinami, safi napsal:

Pokud ti nevadí skákající vteřinová ručka quartzu a pokud ti nebude scházet tikot mechanického strojku, tak vezmi baterky... ale něco mi říká, že po čase je prodáš a koupíš automaty 😛 

No jo. Jenomže Quartz aspoň nebudu natahovat 😆no po pravdě furt se nemohu rozhodnout. Nebudou lepší oboje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdybys myslel dvoje Aikony vážně, tak by dávalo smysl mít v oceli automaty a jako quartz #tide. Sice tu nadávám o vlákno vedle, že nechápu jejich cenovou politiku, když 18-22 stojí #tide a baterka v oceli je za 23... Ale když už řešit dvoje Aikony, tak by mi to tak dávalo smysl.

Ale jako upřednostnit Quartz před automatem kvůli natahování to tě tu rychle přejde :D A navíc jako quartz máš MoonSwatch, ne? :))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, VojtaB napsal:

No, kdybys myslel dvoje Aikony vážně, tak by dávalo smysl mít v oceli automaty a jako quartz #tide. Sice tu nadávám o vlákno vedle, že nechápu jejich cenovou politiku, když 18-22 stojí #tide a baterka v oceli je za 23... Ale když už řešit dvoje Aikony, tak by mi to tak dávalo smysl.

Ale jako upřednostnit Quartz před automatem kvůli natahování to tě tu rychle přejde :D A navíc jako quartz máš MoonSwatch, ne? :))

 

Ty asi vyšlu dále. Nepočítám Timex quartz, nebo Colty v baterkách

Ok tak asi automaty jako všech ostatních 10 kousků doma 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný baterky co mě nestvou jsou G-shocky nebo Alpina AlpinerX 😁

Na ty Šikovný jsem teďka koukal u hodináře, a vypadají na živo celkem pěkně 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Jediný baterky co mě nestvou jsou G-shocky nebo Alpina AlpinerX 😁

Na ty Šikovný jsem teďka koukal u hodináře, a vypadají na živo celkem pěkně 🙃

Pravda. King of Gshock, který jsou nesmrtelný - na ty jsem zapomněl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není lepší rovnou koupit některé zde prodávané Rolexky? Ušetříš si prodej a nákup 8-12 kusů hodinek, stovky hodin hledáním dalších hodinek a hromady nervů. 

Protože pokud tě hodinky chytly, tak ti baterkové ML za pár měsíců nebudou stačit... zeptej se místních..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 16. 8. 2022 v 15:59, safi napsal:

A není lepší rovnou koupit některé zde prodávané Rolexky? Ušetříš si prodej a nákup 8-12 kusů hodinek, stovky hodin hledáním dalších hodinek a hromady nervů. 

Protože pokud tě hodinky chytly, tak ti baterkové ML za pár měsíců nebudou stačit... zeptej se místních..

Po pravdě už mě chronobundus drží cca 4 roky, takže u AD už jsem min. rok napsaný na Suby 41mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, roberthonzik napsal:

Tak sem si udělal radost a pořídil full set. Uvidíme jestli se u mě dlouho ohřejou 😁

Jsou fakt super. A za ty prachy tím spíš. Sedí dobře, vodotěsnost dobrá, rychlopřehoz řemenu, na kterém navíc vypadají taky dobře...Super cifr, dobrý AR... Těžko se jim dá cokoliv vytknout. A nikdo aspoň trochu soudný si je s AP nemůže splést, jsou dost jiné. Takže gratulka a užívej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...