Přejít na obsah

Maurice Lacroix Aikon


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

 

V 31. 12. 2020 v 13:39, Coach napsal:

Jak jste na tom prosím s přesností? Já se zatím pohybuji cca +6-8s/den, odkládání odpoledne po příchodu z práce a na ruce opět až ráno.

 

Tak jsem to čeknul a v podobném režimu co ty, mi vyšlo +2s/den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
 
Tak jsem to čeknul a v podobném režimu co ty, mi vyšlo +2s/den. 
Diky moc. Ja ted zacal nosit dele pres den a odkladat 12 dolu a nyni se hybu cca kolem +3.4s/den, to uz je prijemnejsi, nez 8s/den. Tak snad se to ustali a bude hybat do tech 4-6s/den. Jinak nejsem schopen poradne najit kolik by mel mit ML115 odchylku, ani pripadne v jakem zarazeni presnosti u Sellity by se mel nachazet.

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Teda muzu s klidnym svedomim rict, ze jak jsem si myslel, ze rezerva 36 hodin je "v poho", tak fakt neni. Je to proste malo 😕

Pokud bych mel jenom Aikony, tak to neresim, ale jeden den vytahnu neco jineho a Aikony jsou mrtve :( Takze se bohuzel nevyhnu winderu a nebo pujdou dal :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, dieqo napsal:

Teda muzu s klidnym svedomim rict, ze jak jsem si myslel, ze rezerva 36 hodin je "v poho", tak fakt neni. Je to proste malo 😕

Pokud bych mel jenom Aikony, tak to neresim, ale jeden den vytahnu neco jineho a Aikony jsou mrtve :( Takze se bohuzel nevyhnu winderu a nebo pujdou dal :(

 

To je hlavní důvod proč jsem je pustil. Jsou suprový, určitě vhodný jako univerzaly na každý den, ale při střídání víc kousků je ta rezerva sakra znát. Mně vydržely 38hod. Ale ty dvě hodiny už to nezachrání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2021 v 21:28, pciza napsal:

To je hlavní důvod proč jsem je pustil. Jsou suprový, určitě vhodný jako univerzaly na každý den, ale při střídání víc kousků je ta rezerva sakra znát. Mně vydržely 38hod. Ale ty dvě hodiny už to nezachrání. 

Jsem z toho hodně rozčarovaný, uplně Tě chápu. Začínám zvažovat stejnou cestu 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud máte oblíbené hodinky s 2824/2836 (nebo jejich klonem) na kterých Vám vadí jen ta krátká rezerva chodu, nezapomínejte že tyhle morálně dávno zastaralé strojky lze kdykoliv (při zachování signovaného rotoru a datových věnců) upgradovat na Powermatic 80. A pokud nevíte kde začít, nestyďte se a proberte možnosti to s Rudou z @ONYX servis hodinek B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Radek124 napsal:

Pánové, pokud máte oblíbené hodinky s 2824/2836 (nebo jejich klonem) na kterých Vám vadí jen ta krátká rezerva chodu, nezapomínejte že tyhle morálně dávno zastaralé strojky lze kdykoliv (při zachování signovaného rotoru a datových věnců) upgradovat na Powermatic 80. A pokud nevíte kde začít, nestyďte se a proberte možnosti to s Rudou z @ONYX servis hodinek B)

Díky za tip, jdu si to pročíst. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...