Přejít na obsah

Mido


snoblak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taky se mi na fotkách hrozně líbily, řikal jsem si sakra sakra, tohle se Midu hodně povedlo, i to vintage logo je fajn. V podstatě mi jako jediná vada přišel ten název "Patrimony", ten holt patří k trochu jinym hodinkám... Pak jsem si vygooglil profil hodinek z boku a přišly trochu rozpaky. Z boku sice nejsou nudné, ale chybi tomu švih a elegance, kterou jsem čekal a která by korespondovala se vzhledem hodinek en face.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přítomné, má někdo zkušenost s modelem 

Mido - ESCAPE HORWEEN, strojek a hlavně PVD povlak, jak drží? Moc se mi líbí přímo model M032.607.36.050.00 na šedém koženém řemeni. Budu rád za každé hodnocení hodinek. Díky 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jednak je název článku pro MIDO takřka urážlivý, to bych se opravdu nebál říct a druhak MIDO zde už bylo, ale firma Chronoshop neboli kolega Kubson s ní neměl NIKDY nic společného. Dovozcem byla firma Details.

 

Tyhle amatérské příspěvky přímo nesnáším, když něco nevím, tak se do toho neseru, drahý příteli !!!!!

 

 

Edit : za tohle by si se měl Chronoshopu omluvit. Být Kubsonem, tak jsem Tě do hajzlu poslal už dávno !!!!

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem, v první řadě kolegovi, který nemůže vědět také všechno. Nikdo není dokonalý, tím méně já, jsem toho bohužel zářnýmn příkladem. Zkusím si dát na tu svou neposednou ruku pozor.

 

Promiňte, prosím.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...