Přejít na obsah

Mido


snoblak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kartagos: hm, tak to je lehce za hrankou :)

Ale ty mas ty bile TH, a ty jsou 43 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Starsi zalezitost, ale dobra.

 

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dalsi video ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny :) Zeptám se, nemáte někdo náhodou ty Ocean star Tribute? Případně dejte vědět nějaké postřehy, fotky...Mám je v hledáčku, tak sháním info :) Díky moc Jirka.

 

jsme na tom podobne, ja bych je rad videl na svoji ruce, ale nikde fyzicky snad nejsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, díky za info :) Mido prodává i Koscom, ale když to ještě šlo, byl jsem se tam podívat, ale zrovna neměli...Ale určitě by sehnali.. Jinak s p.Vyskočilem (Tovys) jsem komunikoval jen po mailu.Ale jak píšeš, komunikace byla supr a nabízel, že hodinky přiveze k vyzkoušení..Tak uvidíme, je toho v hledáčku víc, znáte to ;) Já se trochu bojím té výšky cca 13,5mm...co myslíte? :) Hezký víkend :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já MIDO kupoval právě u pana Vyskočila. Vybral jsem si hodinky, poslal poptávku, obdržel jsem nabídku do mailu. Zavolal jsem na telefon osobně panu Vyskočilovi, řekl jsem mu, že jsem od něj dostal nabídku a na rovinu mu řekl, že zvažuju dovoz z USA a za kolik to tam maj, připočítal jsem k ceně z USA 30 proc. (tzn. naše DPH, clo, dopravné apod.) a to jsem bral jako cenu k vyjednávání s tím, že samozřejmě že dám něco navíc, když budu mít bezproblémovou záruku v CZ. No a pak jsme se sešli na ceně tak, aby to každému vyhovovalo. Hodinky přivezl, vysvětlil, dali jsme si kafe, super. To bylo vloni. Příští týden se máme potkat na  další kousek co jsem si objednal předvčírem a čeká u nich na mě (prodejnu mají v Jihlavě uzavřenou a nelze ji otevírat, je možné pouze osobní setkání jinde). Takže za mě - doporučuji.

ps: ale skutečně pozor, nezkoušel jsem žádné bezdůvodné tlačení na cenu, argumentoval jsem skutečnou aktuální cenou z USA vč. poplatků a byl jsem ochoten chápat, že za českou záruku musím snést kompromisní cenu

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky moc za info a popostrčení..;) Tak uvidíme, až se momentální situace uklidní, tak je půjdu nejdřív někam zkusit.. :) Případně nějaký tip na podobné hodinky? Chtěl bych něco s rezervou chodu 70-80hod.,do 42mm, 20-25k... díky moc za případné tipy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zkoušením ani po návratu koronasituace do normálu zřejmě moc nepochodíš. Mně na nich vadí plechová luneta. Ale uznej sám, retro a keramika. Nic moc představa. Nejvíc mi ale vadí strojek bez křemíku, nějak jsem se na něj upjal. Zkus mrknout na Tissot, maj nový Si potápky za velmi slušnou cenu. Jak se líběj je otázka vkusu. Mně ne.

 

Napiš si vlákno do Poraďte s výběrem, to je můj první tip :)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...