Přejít na obsah

Mido


snoblak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám MIDO Ocean Star Rose Gold a jsem s nima moc spokojenej. Pocitově pěkně udělaná práce.

Na druhou stranu - nikdo značku MiDO nezná, což může někomu vadit, oceníme to jen my tady :-) 

 

(fotky z netu)

To že tu značna Mido není moc známá, neznamená že celosvětově není velmi známá . Tady jedou prostě jiné značky, ale Mido nám nikdo nevezme :-) . Originální, spolehlivé, přesné .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zkoušením ani po návratu koronasituace do normálu zřejmě moc nepochodíš. Mně na nich vadí plechová luneta. Ale uznej sám, retro a keramika. Nic moc představa. Nejvíc mi ale vadí strojek bez křemíku, nějak jsem se na něj upjal. Zkus mrknout na Tissot, maj nový Si potápky za velmi slušnou cenu. Jak se líběj je otázka vkusu. Mně ne.

 

Napiš si vlákno do Poraďte s výběrem, to je můj první tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Harwy,

no s tou barvou řemínku je to peklo.

Já jsem zatím příležitostně koupil takový hnědozelený ZRC (viz níže)

U těchhle hodinek je to hodně o světle, když je umělé, tak orginál světle hnědý pásek nevypadá dobře - je takový vyblitý.

Zelený je OK, ale i tak to vnímám jako že to není úplně poslední varianta a stále hledám.

Kdyby někoho něco napadlo v šíři 22, budu rád za každé doporučení.

Joe

 

ps: fotka je focená na umělém osvětlení

post-67441-0-09012200-1585397367_thumb.png

Upraveno uživatelem Joe75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Harwy,

no s tou barvou řemínku je to peklo.

Já jsem zatím příležitostně koupil takový hnědozelený ZRC (viz níže)

U těchhle hodinek je to hodně o světle, když je umělé, tak orginál světle hnědý pásek nevypadá dobře - je takový vyblitý.

Zelený je OK, ale i tak to vnímám jako že to není úplně poslední varianta a stále hledám.

Kdyby někoho něco napadlo v šíři 22, budu rád za každé doporučení.

Joe

 

ps: fotka je focená na umělém osvětlení

Joe, ja bych se s tim nemrskal a foukl to bud na cernej nebo tmave hnedej remen, at to mas kontrastni a vystoupi z toho to rose gold pouzdro a ten cifr. Se svetlyma remenama to vsechno splyva dohromady...

 

Jinak umi Mido nejake pekne oblekovky se svetlym cifrem do 40mm, idealne 35-39? Nemam je prostudovane, rad si tu necham poradit. Ta znacka je zajimava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že dělají - stačí mrknout a profiltrovat - škoda že ne vždycky se u nich potkají dostupné kombinace strojku, rozměru, ciferníku a provedení.

 

Jedny Multiforty jsem "kdysi v začátcích" měl, byly to fajn konfekční hodinky s běžnou Etou - ale to co má na fotce Kartagos (smekám za lepší fotky než má výrobce - nějak se mi nedaří najít co je to za model, smím se zeptat na referenci?) je fakt parádní posun vpřed. Nemít dlouhodobě "přehodinkováno", tak něco jako tohle bych si jednou (až nám skončí domácí vězení) klidně dokázal představit na ruce...  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Andy, díky za radu.

V oblekovkách nejsem kovaný, tak snad si vybereš podle Radka.

No, zkusím tu tmavě hnědou, zkusím vybrat nějaký hrubý - matný dizajn, něco jako u bronzovek od Eterny.

Třeba to klapne.

Mimochodem ten zelený pásek mi tam dával hodinář v Brně (fotky viz výše v diskuzi) Když jsem si ho včera sám sundával, tak jsem zjistil, že obě osičky jsou v půlce ohnuté. Dělá se to běžně? Jakože že by pásek pak lépe přiléhal k tělu hodinek?

J.

post-67441-0-65400100-1585598876_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaku tmavu gumu tam nemas?

Take to tak vidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...