Přejít na obsah

Mido


snoblak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 350
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Ty pižamové jsou parádní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kartagos: není zač a fotíš dobře. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To big date a tvar pouzdra vypada hodne dobre. Design tahu, chybejici minutove indexy a rimsky 12. index to z nich v mych ocich dela vetsi oblekovky. Dykmoreho verze mi prijde mozna kapku vic univerzalnejsi. Kazdopadne Mido ma fakt pekne kousky. Ostatne se tu taky jednim brzo pochlubim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je kupoval sice ve stavu nových, ale z druhé ruky, takže jsem si model nemohl vybírat. Až teprve po koupi jsem se ponořil do světa Mido oblekovek... Když jsem se vynořil, jsem docela rád, že jsem ze všech Baroncelli trefil zrovna na tyhle. Myslím si, že narozdíl od běžných oblekovek s etou 2824, tady museli designéři hodně přemýšlet, jak co navrhnout a poskládat tak, aby výsledná tloušťka pouzdra včetně průhledu na stroj byla něco málo pod 7mm. Tomu se podřídilo vše, tedy nejsou plastické indexy, lumi taky chybí, nicméně jak psal Radek, výsledek je skoro snowflake :) snad jedinou výtku bych směřoval k řemínku a sponě, ale to je stará pohádka, kterak čínský výrobce řemenů ke švýcarskému štěstí přišel. Až objednám a nasadím něco hezkého třeba od Habaděje, celý komplet se posune pocitově o třídu výš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně s tím BigDate už by to koukám byly dost jiné hodinky - pouzdro je kvůli strojku (na rozdíl od placaté 2893 je v novějších Powermatic, rozměrově odpovídající 2824) znatelně tlustší, což se designér rozhodl kompenzovat i mírně zvětšeným průměrem. Ale pořád lepší než 42 mm neštěstí, které (asi kvůli odlišení) potkalo sousední řadu Commander.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...