Přejít na obsah

Citizen Fugu


McStinger

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak i já je dávám do prodeje. Moc jsem je vzhledem ke své práci nenosil, je škoda je mít jen "v šuplíku".

Každopádně jsou to velmi zajímavé hodinky. Lumi je krásné. Ciferník výborně čitelný. Jen bych volil jiné ručičky, nejlépe z Ecozilly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ano, myslel som tah. Viem, ze sa da kupit nejaky z ebay, ale zaujimal by ma skor original, co sa dava na fugu... Mal by sadnut aj tah z ny0040, ale ten nema plne clanky a tiez sa mi nepaci ze ma divers extension.

Upraveno uživatelem pauliej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Na instagramovém účtu Heimdallr (dělá kopírky Seiko hodinek od SKX přes 6105 po Tuna) vystavili fotku bronzového pouzdra NY0040 a korunku FUGU. Prý je do června začnou nabízet. Podrobnosti - bude safír? 9015 nebo NH35? keramická luneta nebo lumi - zatím nejsou.

Screenshot_20200429-211509.png

Screenshot_20200429-211435.png

Screenshot_20200429-211404.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vážení, je lehce přes 7 tisíc za nové fugu v černý verzi v pohodě? Měl jsem NY0040, tam jsem měl "štěstí" na příšerně zpackaný provedení u třech kusů za sebou. Tahle verze mě ale láká dlouho a osobně se mi líbí víc než levnější NY0040, tak přemýšlím, že bych to prubnul a přinejhorším je prodal dál, kdyby to nenaplnilo očekávání. Jen bych nechtěl moc tratit.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...