Přejít na obsah

Citizen Fugu


McStinger

Doporučené příspěvky

Co bych u Fugu zlepšil je pohon (9015), safír s AR a keramickou lunetu. Ikdyž se jedná o limitku pro Asii, většina Fugu jistě vnímá jako "upgrade" NY0040 a tyto změny by hodinkám prospěly.

To co provedl Heimdallr je fajn, ALE pokud jsem fanda značky, touto cestou nepůjdu.

Zamýšlím se z důvodu lepší čitelnosti nad výměnou datumového kola z černého na bílé.

 

Upraveno uživatelem kempo007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
před 13 hodinami, McStinger napsal:

Tak sa nám Fugu zamilovalo do Godzilly.

NY0080-21Z (Red) / NY0080-39H (Grey)

 

gofu.jpg.13e63c4859a68b5dce1b599eb43bbfa9.jpg

 

gofu1.jpg.dc56bc8ae199b73e9b7c8e8160d2971b.jpg

Tak tohle jsem nezaznamenal. Bude to chtít vidět naživo, co to na tom cifru vlastně je a jestli by se to brzy neokoukalo. Ale takhle napoprvé za mě hlavně ty červené vypadaji ďábelsky dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak jste mě zblbli, že musím vyzkoušet "návrat ke kořenům Fugu". Uvažoval jsem nad původními i novějšími verzemi včetně současných titanovek. Nějakou dobu byla ve výhledu limitka bílý ciferník/červená luneta, potom zelené titanovky, full lume a nakonec to skončilo, jak to skončilo. Nějak jsem všechno přehodnotil, kriterium bylo bílý ciferník, pak se přidalo raději původní korunka a hranaté nekulaté indexy a safír. Větší průměr u téhle varianty nebyl na závadu.

Foto těsně po vybalení, zatím neseřízeno, neotestován chod/přesnost. Momentálně vrtíme, později seřídíme a jdeme do užívání. Nevím proč, čekal jsem stylový akvalung, ale nebyl. Je pravda, že není ani v obrázcích na webu.

Safír, průměr pouzdra 44 mm. Strojek klasika 8203.

Tož pojďme na na ruku...

 

c2.jpg

c4.jpg

c5.jpg

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní kousek. Velký pokrok od prvních modelů (NY080) - pořádně gravírované dýnko, safír, 44 vs 42 mm. Už zbývá jen keramická luneta (jednou s tím Citizen musí začít) a novější kalibr pak budou naprosto dokonalé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nějak nestíhám fotit, kamarádi mě honili po "po kopcách a dolinách v Podještědí". Tak zase časem něco postnu.

Po zhruba týdnu v záběhu se pohybuji kolem +9 sec /24 hod. Režim přes den na ruce, přes noc odloženo na dýnku.  Co se týká ruček - měl jsem z počátku obavy o čitelnost, přece jen se oči horší a myslel si, že třeba ručky do černa (nebo jiná barva) by se šikly. Ale stačí hodinky trošku natočit a ručky díky odleskům jdou do tmava samy, žádný problém s čitelností nemám. A takhle má potom ciferník takový čistý vzhled.

Bílá / stříbrná / drobný oživující červený doplněk a docela oceňuji hrátky s lumi.

Za mě dost velká spokojenost. Nemám pocit, že by mi něco vadilo, že bych něco uspěchal, nebo že bych měl sáhnout po jiné barevné variantě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2021 v 17:04, sodekcz napsal:

... Nevím proč, čekal jsem stylový akvalung, ale nebyl. Je pravda, že není ani v obrázcích na webu...

 

Neviem, či akvalung nebol iba k niektorým limitkám. Ja som ho k zeleným mal, ale popravde, obišiel by som sa aj bez neho. Ďalšia hovadina, čo zaberá miesto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...