Přejít na obsah

Zvláštní politika prodeje Zena


Honza49

Doporučené příspěvky

Ale já jsem ještě nezažil, že by např. v Carollinu, nebo jinde, přišel prodavač a řekl:"tohle je naše aktuální nabídka a pokud si nevyberete, tady máte katalogy, kde si můžete vybírat z dalších modelů námi zastoupených značek, ale ty už jsou k mání jen na základě závazné obj., spojené s x-procentní zálohou." Obchodník nechce prodávat podle obrázku, chce prodat zboží, co má na skladě! Komu to nestačí a má jiný požadavek, který jsou schopni splnit, budiž, ale někdy chtějí foršus. Ale to opakujeme furt to samé. Je to jen můj názor.

 

Jojojo... Ale pro me jako pro spotrebitele je to znamka nesovlentnosti.

Pokud obchod s vicemene luxusnim zbozim (coz pro vetsinu prumerne populace hodinky za tricet jsou) nema na to, aby mi umoznil prohlednout si jeden konkretni model, i s tim rizikem, ze si ho nevezmu, pak to pro me je znamka toho, ze v tom obchodu asi nejdou ksefty tak, jak by mei a tedy to neni partner na urovni, kterou pozaduji, a hodinky si pujdu koupit jinam.

Nechci po nich, aby je meli na sklade, ale to, aby byli schopni je na svoje riziko sehnat k ukazani.

To je muj pohled spotrebitele, obchodu nerozumim, delam IT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jojojo... Ale pro me jako pro spotrebitele je to znamka nesovlentnosti.

Pokud obchod s vicemene luxusnim zbozim (coz pro vetsinu prumerne populace hodinky za tricet jsou) nema na to, aby mi umoznil prohlednout si jeden konkretni model, i s tim rizikem, ze si ho nevezmu, pak to pro me je znamka toho, ze v tom obchodu asi nejdou ksefty tak, jak by mei a tedy to neni partner na urovni, kterou pozaduji, a hodinky si pujdu koupit jinam.

Nechci po nich, aby je meli na sklade, ale to, aby byli schopni je na svoje riziko sehnat k ukazani.

To je muj pohled spotrebitele, obchodu nerozumim, delam IT.

Zvláštní názor! "Objednejte mi tenhle model, já si ho prohlídnu, ale možná nekoupím!" Doprdele kterej kaskadér by řekl ano? A hlavně proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní názor! "Objednejte mi tenhle model, já si ho prohlídnu, ale možná nekoupím!" Doprdele kterej kaskadér by řekl ano? A hlavně proč?

 

Existuje tu přece oficiální dovozce, ten by snad mohl mít od jednoho kusu všechny. Pokud ne, tak by pro něho nemusel být likvidační nákup několika hodinek ročně, které by snad neprodal. Říkám snad, protže pokud model vypadá alespoň tak, jak na fotce, tak bych je koupil. Pokud se chová, jak se chová, ať se nediví, že neprodá. Mimochodem, kdysi jsem viděl, jaké marže mají prodejci hodinek. Asi by hladem neumřeli, kdyby sem tam udělali výprodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj závěr: pokud v hodinářství se solidním výběrem objednávám model, který není v nabídce a chtějí zálohu- ok.... pokud nechtějí- ještě lepší. Pokud tam výběr není, ale jsou ochotni cokoli objednat se zálohou, tak se to nedozvím, protože tam nelezu! Nedávno jsem potřeboval 5 metrů obkladaček, jdu do první prodejny, kde seděl borec, měl tunu katalogů, asi 200 kachliček- každá jiná, jako vzorky a nic nebyl problém objednat, do 14 dnů obdržet a záloha byla tuším 100 procent. Ten borec už tam není, pač to byl KOKOT ! Berte to prosím jako můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje tu přece oficiální dovozce, ten by snad mohl mít od jednoho kusu všechny. Pokud ne, tak by pro něho nemusel být likvidační nákup několika hodinek ročně, které by snad neprodal. Říkám snad, protže pokud model vypadá alespoň tak, jak na fotce, tak bych je koupil. Pokud se chová, jak se chová, ať se nediví, že neprodá. Mimochodem, kdysi jsem viděl, jaké marže mají prodejci hodinek. Asi by hladem neumřeli, kdyby sem tam udělali výprodej.

To si děláš srandu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Třeba YPO jednal tak, jak bylo třeba a za chvíli přišel cigán v teplákovce a chtěli zálohu!

Na obě místa to byl telefonický dotaz na jeden konkrétní typ hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pekos -- že tě to baví ..... vypadá to, že nutně potřebuješ, aby ti to někdo odkejval .... :sad01_anim:

 

 

LOL :)

 

Pekosi, asi se naprosto mijime. Kdyz ma nekdo obchod s cimkoliv, myslim ted kamennej obchod, pak musi proste pocitat s tim, ze mu na krame budou lezet prachy. Pokud na to nema, tak at jde treba kopat za telekom.

Kdyz budu mit sikmy oci a provozovat kramek na rohu, tak taky budu mit kazdej den nekolik set kusu peciva, o kterym nevim, jestli se proda nebo ne. Pokud ten business delat umim, tak to pujde, i kdyz mi tu a tam zustane 50 housek, proste me to nepolozi... Pokud neumim, tak housky nebudu objednavat vubec, protoze prodej ostatniho zbozi mi nepokryje ztratu z tech podelanejch 50 housek. Pak ale muzu cekat, ze lidi nepujdou nakupovat ke mne, protoze nemam ani housky, no a co to je kua za kram, kde nemaj housky, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pekos -- že tě to baví ..... vypadá to, že nutně potřebuješ, aby ti to někdo odkejval .... :sad01_anim:

To je fakt, máš asi pravdu. Už si to nechám pro sebe a tomu, kdo si myslí, že správný obchodník se pozná podle toho, že se přetrhne kvůli každýmu nerozhodnýmu .... s pár tisícovkama, aby mu náhodou neutekl ke konkurenci a on díky tomu nekrachoval, tomu ten názor nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, máš asi pravdu. Už si to nechám pro sebe a tomu, kdo si myslí, že správný obchodník se pozná podle toho, že se přetrhne kvůli každýmu nerozhodnýmu .... s pár tisícovkama, aby mu náhodou neutekl ke konkurenci a on díky tomu nekrachoval, tomu ten názor nechám.

 

 

Super, diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte samozřejmě ve všem pravdu. Já si dělám jenom prdel, nechápu ty špatný obchodníky, co nám nechtějí objednávat hodinky, když je chceme vidět. Vždyť nemůžou vědět, jestli je třeba nekoupíme. A za tu naději, co jim dáváme, by měli být vděčni! Do prdele, vždyť tu jsou pro nás, tak ať dělají, co chceme my, i když se to kříží s jejich obchodní politikou! Já je potrestám a budu jezdit objednávat do Vídně, Mnichova, Paříže..... Ale budu se hodně divit, až budou chtít zálohu!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, máš asi pravdu. Už si to nechám pro sebe a tomu, kdo si myslí, že správný obchodník se pozná podle toho, že se přetrhne kvůli každýmu nerozhodnýmu .... s pár tisícovkama, aby mu náhodou neutekl ke konkurenci a on díky tomu nekrachoval, tomu ten názor nechám.

 

Ty skutečně v jakékoliv diskuzi nezklameš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte samozřejmě ve všem pravdu. Já si dělám jenom prdel, nechápu ty špatný obchodníky, co nám nechtějí objednávat hodinky, když je chceme vidět. Vždyť nemůžou vědět, jestli je třeba nekoupíme. A za tu naději, co jim dáváme, by měli být vděčni! Do prdele, vždyť tu jsou pro nás, tak ať dělají, co chceme my, i když se to kříží s jejich obchodní politikou! Já je potrestám a budu jezdit objednávat do Vídně, Mnichova, Paříže..... Ale budu se hodně divit, až budou chtít zálohu!!!!!

 

Jóóóóóóóóó LOL :D

 

Že ty musíš mít poslední slovo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš srandu?

 

 

Ne, viděl jsem marže na Atlantis a byla cca 300%

A znovu říkám, jenom jsem se potřeboval vyplakat. Samo, že to pro mne nemusí udělat, ale pak jdu fakt jinde. Už jsem si našel podobné, jsou sice o 8K dražší, ale mají zase safírové sklo. Takže on je spokojený. Já taky. Jenomže budu mít hodinky bez letadýlka, které se mi na rozdíl od mnoha líbí.

Upraveno uživatelem Honza49
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, viděl jsem marže na Atlantis a byla cca 300%

A znovu říkám, jenom jsem se potřeboval vyplakat. Samo, že to pro mne nemusí udělat, ale pak jdu fakt jinde. Už jsem si našel podobné, jsou sice o 8K dražší, ale mají zase safírové sklo. Takže on je spokojený. Já taky. Jenomže budu mít hodinky bez letadýlka, které se mi na rozdíl od mnoha líbí.

To je dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekosi mas dobry nazory, cloveka vzdycky trosku pobavi.. ;) Me to je tak nejak jedno, ale pokud kamenej kram neni schopnej sehnat zbozi, ktery je v prumerny cene toho co prodava tak nevidim duvod navstevovat kamenej kram, nepotrebuju ocumovat vylohy s jinym zbozim nez tim ktery chci, nejsem debil a umim se rozhodnout a pokud po me nekdo bude chtit 50% zalohu za neco co si pres net za tech samych 50% koupim tak mam jasno.. ve finale uz jsem se kdysi drive rozhodnul, ze si u nas nikdy zadny hodinky nekoupim protoze me sere veskerej ten balast s tim spojenej, kdy za penize navic co zaplatim dostanu smradlavy :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jeste doplneni.. takovej nazornej priklad:

 

Omegy Coaxial AT - 2503.50 - http://www.cezar-klenotnictvi.cz/index.php...dk=33&id=72 - 70.800,- Kc

Omegy Coaxial AT - 2503.00 - http://cgi.ebay.com/NEW-OMEGA-AQUA-TERRA-S...Q2em118Q2el1247 - 2.100 USD - cca 40.000,- Kc vcetne dane pri procleni

 

A ted by me zajimalo, co za tech 30k ceskejch zlataku dostanu? Budu si moct popovidat s prodavacem na prodejne? Budu muset skladat 50% zalohu pokud nahodou nebudou skladem a nebudou v jejich repertoaru? Budu si muset rikat o nejakou slevu? Proc bych to delal, je jasne dana cena tak predpokladam ze ta plati, nejsem prece nekde na trznici.. Dostanu aspon plechovku Pepsi? Budu mit lepsi jednani pri vyrizovani nejaky zarucni reklamace nebo ceho?

 

Nevim, prijde mi ze dostanu :shit: pak ale nevidim duvod proc bych mel jit do kamenyho obchodu a tam si to kupovat, jeste s tim, ze me nejakej nevycvalanej prodavac bude chtit stahnout o 35k s tim, ze to nekdy mozna prijde.

 

Stejny je to ale skoro se vsim, nevadi mi zaplatit nejakou cenu, rozhodne o ni nebudu smlouvat, na to nemam zaludek, ale vadi mi pokud zaplatim skoro dvojnasobek a nic z toho navic nemam..

 

PS: Je to pouze muj nazor, komu se to nelibi tak se s tim musi smirit, vickrat ho tu jako kolega Pekos opakovat nebudu, nevidim k tomu duvod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamiltony naprosto stejné.

http://www.21jewels.com/productsdetail.asp...tproducttype=38

http://www.deal-klenotnictvi.cz/19_69_r25_...-x-wind.html#25

V Dealu v Ostravě za 32250,-

Na 21 Jewels 738 USD s dopravou, clo + DPH + vyřízení celnice (500) = 14790

 

Pak chápu, že když mi ty hodinky pošle, tak nemohu mít výhrady k tomu, jak vypadají

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četli jste to od začátku? Já nezastávám nákupy v krámu ani na netu, o tom ta debeta snad není. Rozdíl v cenách je jasný a důvody toho taky. Vy jste se zrovna probudili?

 

A ty - nepsal jsi náhodou tohle???

 

"Pekos - Dnes, 14:24

Máte samozřejmě ve všem pravdu. Já si dělám jenom prdel, nechápu ty špatný obchodníky, co nám nechtějí objednávat hodinky, když je chceme vidět. Vždyť nemůžou vědět, jestli je třeba nekoupíme. A za tu naději, co jim dáváme, by měli být vděčni! Do prdele, vždyť tu jsou pro nás, tak ať dělají, co chceme my, i když se to kříží s jejich obchodní politikou! Já je potrestám a budu jezdit objednávat do Vídně, Mnichova, Paříže..... Ale budu se hodně divit, až budou chtít zálohu!!!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...