Přejít na obsah

Polárky RLX Explorer 216570


Doporučené příspěvky

Když je mám dnes přesně dva měsíce, tak dám alespoň jednu fotku (z nedávné dovolené v rakouských Alpách). Mám z nich čím dál tím větší radost, a to jsem měl z jejich pořízení hodně velké obavy. Nikdy předtím jsem totiž žádné hodinky se světlým cifrem (bílá, stříbrná) neměl, resp. to nikdy nebylo ono a po pár dnech musely jít dál. Bílá barva má velkou výhodu, že díky ní nejsou téměř vidět nečistoty na sklíčku, je to opravdu znatelný rozdíl oproti černé, natožpak oproti hodinkám s vnějším AR.         

post-16587-0-30229600-1536693774_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Za chvíli je budu mít tři měsíce, stále mám v živé paměti, jak jsem měl za to, že budou méně vhodné k mému pracovnímu oděvu než předchozí černé suby. V podstatě každý den chodím v saku a myslel jsem, že pro tento účel je černá barva ciferníčku vhodnější, expy jsou navíc 2mm větší a mají poněkud přerostlé ručky, což je též mělo činit z tohoto pohledu méně elegantními. Zajímavé je, že mé okolí vnímá oproti subům tyto moje nové expy naopak jako více společenské. Bílou barvu dávají na roveň s černou a cartoonish ruček si nikdo nepovšimnul.

 

Rozdíl ve vnímání způsobuje hlavně luneta, jejíž černá vložka a vroubkovaný okraj posouvala černé suby z pohledu okolí více do sportovna. V porovnání s tím, kartáčovaný kov s hladkou hranou zase přibližuje design expů společenštějším kouskům.           

post-16587-0-63041900-1539202613_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černé jsou taky parádní, ale pokud mám být upřímný, za své polárky bych je neměnil. Ta barva z nich dělá úplně jiné hodinky, jako by snad nešlo o stejný model. Vzhledem k tvé pověsti musím pochválit fotografii :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak už mám své polárky pět měsíců. Koupil jsem je tehdy zcela nové přes Chrono24 u prodejce z Antverp. Hledal jsem nejlevnější možný nový kousek v rámci Evropy a příliš se mi nechtělo posílat prachy do Itálie. Dle statusu prodejce měly být skladem a zobrazené fotografie měly znázorňovat přímo nabízený kus. Učinil jsem tedy objednávku a po pár hodinách mne prodejce kontaktoval s tím, že doba dodání činí 1 až 2 týdny a s odkazem na své webové stránky mi sdělil, že pošta do ČR je o padesát euro dražší než do většiny západoevropských států. Takto pozměněnou nabídku jsem akceptoval a odeslal moji nejvyšší kdy učiněnou SEPA platbu. Poté se cca dvanáct dnů nic nedělo, tak jsem poslal urgenci, na kterou bylo reagováno, že hned všechno bude. A skutečně ještě týž den mi přišlo číslo zásilky od dopravce a druhý den SMSka, že dnes dojde k doručení. Po převzetí zásilky a vybalení hodinek jsem zjistil, že karta hodinek je oražena dva dny zpátky u AD ve Florencii na nějakého Mr. Philipa. Takže prodejce hodinky proti svému tvrzení neměl skladem, fotografie nebyly daného kousku a poštovné bylo jiné, ale toto všechno jsem věděl ještě před potvrzením objednávky a přesto ji odeslal. Ve výsledku jsem spokojený, dostal jsem to co jsem chtěl - nové polárky. Navíc hodně řeším přesnost a tento kousek ji zatím drží excelentně.         

post-16587-0-05665400-1544514279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To verim, po bilejch je ted vetsi hlad, jsou to veci ktery nepochopim, hodinky jsou krasny, ta bila a oranzova v kombinaci s tou neskutecnou lumi je pecka, ale preci jen je ta cerna varianta je vic univerzalni a stejne chtej lidi vic bilou a to jeste tak dva roky zpet se tyhle bily expy prodavali hodne pod cenou a bylo problem se jich zbavit;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle meho nejlepsi soucasne Rolex :-) Ty cerne jsou pro me o fous lepsi a univerzalnejsi a urcite si je potreti zase koupim, ale tyhle jsou zase vic sexy a vyrazne, takze to bude tezke rozhodovani. Kazdopadne gratulace a jsi srdcar, ze jsi sel do takoveho kseftu. Vyplatilo se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne hosi, mam to stejne takze pocitam ze se tady casem objevi dalsi svata expí trojice;-) ja uz bily mel pred nedavnem, ale mely tuknuty sklo, tak sem je nakonec nevzal, ale jsou jak magnet, bilej cifr a lumi prekona maloco od korunky, teda hned po hulkach, ten zelenej cifr je pro me zatim nejvic!

post-53606-0-35926300-1544522703_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...