Přejít na obsah

Polárky RLX Explorer 216570


Doporučené příspěvky

Po necelém půlroce se Polárky snad už zaběhly, vzhledem k tomu, že jako nové dělaly téměř nulovou odchylku kolem + 0,1 vedlo zaběhnutí strojku k jejímu nárůstu, a to k necelé vteřině do plusu denně. I tak je odchylka super a mé nadšení z Polárek stále roste.

post-16587-0-63670800-1545482171_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti černé expy dělají takovou skvělou službu, tak už ti musely přirůst k srdci. Třeba by se ti po nich stýskalo kdybys je vyměnil za bílý. Přijde mi, že na zdejším fóru jsou nové velké expy o něco víc žádané v černé variantě než bílé. Na moji světlou ruku se bílá hodí, ale někomu musí víc sednout právě černé.

post-16587-0-61777900-1545675772_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak půlrok uplynul s Polárkama jako voda a stále super. Přesný strojek a maximálně čitelný dial ve sportovním pouzdře s pohodlným tahem a sponou s easylinkem, co víc si od hodinek přát. Dle slov jednoho autora z aBlogtoWatch "The Rolex Explorer II ref. 216570 ?Polar? is in many ways, the only modern sports model from the brand that still upholds a sense of utilitarian focus." Fotku na ledových krystalech posílám ve správném rozměru ;-)  

post-16587-0-12069500-1547244521_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Po třech týdnech od pořízení nových Rolex Explorer II s polar white dialem ref. 216570 jsem se odhodlal ke shrnutí prvních dojmů. Hodinky jsem poněkud impulzivně objednal přes chrono24, aniž bych pořádně věděl, jak mi vlastně sednou. Při svém zápěstí o průměru 16,5 cm jsem se obával, že mi budou příliš velké. Též absence Glidelocku, na který jsem si krásně zvyknul u Submarinerů, mi připadala jako možný problém. Poslední otázkou byla polar white barva ciferníčku, kdy jsem nikdy předtím žádné světlé hodinky neměl. Navíc jsem kvůli jejich nákupu musel prodat univerzální keramické Submariner ND. Měl jsem z toho pocit, že mi přijdou ne tak hezké hodinky, než pouštím dál. Ale už to zkrátka chtělo změnu :)

 

Objednávka přes trusted checkout proběhla relativně v pohodě a za cca dva týdny byly polárky doma. Po krátkém zvykání jsem z nich nadšený. Jejich průměr mi přijde na moji ruku ještě fajn a díky nízkému plochému dýnku mi na ruce sedí pohodlněji než Suby. Spona s Easylinkem je mi díky své kratší délce též komfortnější, a že mi rozsah jejího prodloužení vyhovuje, jsem si v průběhu nynějších tropických teplot mohl krásně ověřit.

 

Polar white v ocelovém pouzdře mi výborně ladí k mému světlejšímu fototypu kůže, naopak na tmavší ruce mé přítelkyně to není úplně ono. Však taky jeden z nositelů tohoto modelu je rusovlasý princ Harry. Shodou okolností jsou mé druhé hodinky modré SMP s vlnkama, které v midsize velikosti nosí princ William. Možná i proto jsem se svojí minisbírkou královsky spokojený ;D           

 

Pár fotek závěrem

Opravdu polarne bila :-) Krasa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Polárky stále na ruce. V těchto dnech, kdy je ráno pod nulou a odpoledne teplo, docela často využívám easylink. Člověk si rychle zvykne na to pohodlí, už by se mi nechtělo nosit hodinky na tahu bez nějaké formy regulace.

post-16587-0-52779900-1551528221_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

I po tři čtvrtě roce si polárky náramně užívám. Tvar jejich pouzdra mi skvěle sedí, a přesto že patří k největším a nejtěžším hodinkám co jsem měl, jsou asi zároveň těmi nejpohodlnějšími. Někdy se až musím podívat jestli je mám vůbec na ruce, a po ubezpečení, že tam stále jsou, si je rád vyfotím ...  

post-16587-0-98096800-1555012668_thumb.jpeg

post-16587-0-21524600-1555012678_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...