Přejít na obsah

Polárky RLX Explorer 216570


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Strojek má funkci skokového posunu hodinové ručky bez vlivu na sekundovku. Toto rychlonastavení je spojeno s GMT funkcí, kdy oranžová ručka zůstává nehybná, aby zobrazovala domácí čas. Při změně času mezi zimním a letním proto nelze rychloposuv využít, ledaže by vám nevadilo, že hodinová a GMT ručka budou ukazovat rozdílný čas.

post-16587-0-11406100-1585561040_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 35 minutami, actionman1 napsal:

Prvých 12 hodín spolu za nami ;) bomba a úsmev :D 

 

Tak to moc gratuluji, lepší hodinky než polárky jsem neměl 🙂 I keramicke suby se mi nosily méně pohodlně a měly mnohem větší odchylku (i když s tou odchylkou je to o štěstí na konkrétní kus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

@Tomak Jsou překrásné. Po těch měsících, myslíš, že bys je označil za svoje definitivní? Vím, co tady ten termín zde na fóru znamená, ale.. :) Zajímalo by mě, jak na ně reaguje okolí, přece jenom ten světlý cifr a oranžová musí budit pozornost? Myslím i mudly, tedy hodinkově neznalé.

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Toblin napsal:

@Tomak Jsou překrásné. Po těch měsících, myslíš, že bys je označil za svoje definitivní? Vím, co tady ten termín zde na fóru znamená, ale.. :) Zajímalo by mě, jak na ně reaguje okolí, přece jenom ten světlý cifr a oranžová musí budit pozornost? Myslím i mudly, tedy hodinkově neznalé.

Díky, jsou vážně skvělé a zřejmě je mohu považovat za definitivní. Nosí se až překvapivě pohodlně v podstatě jsou to asi moje nejpohodlnější hodinky. Jejich strojek 3187 je docela unikátní a používá se jen v tomto modelu, má třeba o 2 hodiny vyšší rezervu než tehdejší suby s cal. 3135. Je mimořádně přesný a spolehlivý. Denní i noční čitelnost hodinek je naprosto úžasná.  

 
Přijde mi, že v reálu kombinace bílé s oranžovými detaily působí docela decentně, navíc ta oranžová je taková lehce tlumená. Naopak v kombinaci s černou je oranžová barva mnohem víc kontrastní až lehce agresivní. Ani oversize ručky podle mne na první pohled nepůsobí nikterak nepatřičně, abych hodinky nemohl nosit i jako doplněk ke každodennímu obleku.
 
Nejsou to extra nápadné hodinky, co by na sebe strhávaly zvýšenou pozornost, nikdo vyloženě nehodinkový se mne na ně ještě nedotazoval. Kolegové, co aniž by hodinkám rozuměli a koupili nějaký ten "statusový" kus, na ně hledí s respektem a mé manželce se líbí suverénně nejvíc ze všech mých hodinek co jsem kdy měl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...