Přejít na obsah

Spona TAG Heuer


misoo

Doporučené příspěvky

Hello... skusim strucne:

- mam rad motylkove spony

- kedysi som uspesne vymenil standardnu preklapacku z hydroconquestov za motylkovu z conquestov

- chcel by som rovnaku vec spravit aj s mojimi TH aquaracer 300 (r.2018, WAY211A.BA0928)

 

Otazka teda znie: neviete nahodou niekto ci je nejaka nahrada, alebo model ktory vyuziva rovnaky tah, len je tam motylkova pripadne jednoducha spona ako napr. na carrerach?

Moc diky :)

post-22327-0-02524200-1533363306_thumb.jpeg

post-22327-0-35214300-1533363368_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno by sa dal dopasovať oceľový náramok z modelu WAR2010.BA0723, kde je klasická preklapacia spona. Širka pri puzdre by mala byt rovnaka ako na tvojich Aquaracer.  Tento naramok je z povodnej Grand Carrrery a vychadza cca 470,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za info. cely naramok urcite nie, to uchytenie k puzdru je uplne ine. akurat tak vymenit sponu. len neviem ci sa mi ten stredovy dielik na carrerach nezda sirsi a krajne dieliky uzsie... tiez aj pozicia samotnych dierok by musela sediet... hmmm neviem neviem, skusim zajst k ad ci ich tam nahodou nemaju a ze by som to omrkol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

diky za info. cely naramok urcite nie, to uchytenie k puzdru je uplne ine. akurat tak vymenit sponu. len neviem ci sa mi ten stredovy dielik na carrerach nezda sirsi a krajne dieliky uzsie... tiez aj pozicia samotnych dierok by musela sediet... hmmm neviem neviem, skusim zajst k ad ci ich tam nahodou nemaju a ze by som to omrkol...

Ak sa ti bude dat, prid v pondelok do TH Butiku v Eurovea. Budem tam.

Upraveno uživatelem Lvcas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...