Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

Jak jsem Tě pochopil, tak jakákoliv varianta bude bez Tvý práce. Ale kentus to bejt nemusí. A ještě jednou uvaž velikost, 3x4 je fakt plivátko, ty krámy maj tendenci se množit. Proč to asi zvedali z 20 na 25? Já si teď vymejšlim pergolu na auta a pod 60 m2 se ne a ne vejít, kuwa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Jak jsem Tě pochopil, tak jakákoliv varianta bude bez Tvý práce. Ale kentus to bejt nemusí. A ještě jednou uvaž velikost, 3x4 je fakt plivátko, ty krámy maj tendenci se množit. Proč to asi zvedali z 20 na 25? Já si teď vymejšlim pergolu na auta a pod 60 m2 se ne a ne vejít, kuwa...

no to já vím, krámy se hromadí :D jj, já sem levej a sám si to určitě nepostavim. Rozměry ješte zvazim...no, mám na to Ještě dost času.

 

financ, to vypadá dobře...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super popis :)

btw nezamrzna hloubka.. jak to vidite do budoucna, s tim jak dneska vypadaj ty zimy..neni tech 80 cisel vlastne uz zbytecne moc..?

Změna klimatu taky v budoucnu klidně může znamenat, že se zmenší vliv oceánskýho proudění a uprostřed Evropy budou klasický vnitrozemský zimy (extrémně chladný). Nejsem klimatolog, jen si myslím, že se tak komplexní věc dá blbě odhadnout a pár teplejch zim není zárukou, že tu budem pěstovat datle a fíky (... a v zimě nám to nepomrzne). Já každopádně hraju na jistotu (120/150 cm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem pred par lety stavel takovou jednoduchou drevenou zahradni boudu. plan jsem mel taky 3x4, ale dal jsem na rady a zvecil to na 4x5 + presah strechy a jsem rad.

zvazoval jsem i stavebnice z hobbymarketu, ale prislo mi, ze jsou strasne drahe a nepusobily buhvjak kvalitne.

moje predstava, ze to hrave postavim do 40k, vzala za sve pri kalkulaci strechy (ktera stala necelych 30), ale zas to alespon trochu vypada. po 60k jsem to prestal pocitat, myslim, ze jsem byl celkem nekde kolem 70k.

bouda stoji treti zimu, drevo chytlo krasnou patinu, jsem moc rad, ze jsem ji zvetsil na tech 4x5, na bok se da v pohode hodit i zebrik a dovnitr se zatim porad jeste vejdem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustave a kde by se to stavelo?

Na Olomoucku bych mel kontakty..

 

Jinak jsem stavel neco podobneho 2roky zpatky.. a hobby market sem zrusil, to je katastrofa a vo si poslal ty, me neprijde ze tu bude stat za 10let.. za ty penize to vypada chatrne..

 

Poslu foto (vyslo to cca komplet za 80tis) vcetne desky.. hodne sem udelal ale sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...