Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vcera jsem tam nakupoval a bylo to lepsi nez jindy, sice jsem nedostal ranni svacinu, ale ani jsem nemusel chodit do kramu. A bylo tam malo lidi, takze za 5 minut jsem frcel pryc.

Snídaně na pobočkách, už jsou bohužel zrušeny.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to rýsuje. Myslel jsem, že tady ty dokončovačky už někomu zaplatím, ale cenová nabídka mne zase rychle přesvědčila o opaku.(rozdíl 70 tis.) Když už jsem to začal svépomocí, tak už to dodělám celý (vyjma elektriky)!

post-21215-0-32065300-1584888545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zavolat do nejbližší betonárny. U nás zavřeli lomy (což teda vážně nechápu, riziko přenosu viru dle mého minimální) a betonárky zavírají 1.dubna na 10 pracovních dní (dovolená, potom se uvidí). Hrozná doba, člověk má prachy, ale nemůže je nikde utratit. Už aby to bylo pryč.

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je lom Eurovie, tak ta přerušila činnost celá. Proto i lomy.

 

Jinak já včera a dnes taky makal. Dělal jsem stukovou omítku na jedné štěně, kde mi mají začít stavět kachlový kamna. Dělal jsem to poprvé a výsledek nadmíru dobrý. Zítra se ale nepohnu. :)

 

Jinak v DEK trejdu to proběhlo přesně jak mají na stránkách. Objednal jsem online, zavolal si, pak přijel, zaparkoval na cislovanem místě. Nejakej pikolik mi strčil do ruky letáček s telefonním číslem. Na to jsem poslal SMS ve tvaru číslo parkovacího stání mezera číslo objednávky. Pak jsem seděl v autě a čekal. Dovezli materiál, naložil jsem ho do kufru. U pikolika podepsal dodak a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info Martine, zítra tam jedu, bohužel potřebuji půjčit ještě řezačku na obkady 90cm, takže asi budu muset jít dovnitř. Aspoň takové bylo info.

 

A ano jedná je o Euroviu a jsou to pro mne nové informace, tak děkuji za upřesnění. Já když to slyšel, tak jsem myslel, že to má přímou souvislost s Covidem. Otázka je, odkud se teď budou zásobovat betonárky a jaký to bude mít dopad na ceny? Nebo to taky zavřou, nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na netu je toho milion. Já to plánuji na příští rok. Stačí googlit nebo si dát třeba Pinrest. V principu tvůj návrh je OK. Záleží jak velký to budeš mít. Jaké tam chceš spotřebiče? Budeš tam mít gril, udirnu? Plyn?

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gril mam na druhe strane pergoly a nechci ho zabudovat do kuchyne..

Chtel sem drez a treba 2 plotynkovou desku (jestli vydrzi venku a nepraskne).

 

Na netu je toho plno, proto sem se optal zde na vase zkusenosti.

 

Kuchyn o delce cca 280cm... na jedne stene jen

Upraveno uživatelem j.ocvirk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...