Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na jihozápad jsem měl terasu v mém bývalém působišti. Byla to nejteplejší strana baráku, v létě se tam sedět vůbec nedalo. Tak opatrně- pamatuj na možnost stínění.

Toto sdělení mi udělalo radost, protože jsem na to měl a mám stejný názor. My máme terasu rohovou a velký portál máme na JZ stranu a terasu máme do tvaru L no a pergolu jsme dali na JV stranu, proste jsem počítal s tím, že v létě se člověk rád schová za roh. Na té JZ straně bude jen posezeni na kafčo když nebude až takové horko. Jaro- podzim kdy člověk to teplo sluníčka chce ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Džejárovic klasika no :-)))

Já než se mi ten obr?zek načetl, tak jsem si představil přesně tuhle pergolu, akokrát vepředu i s bílou mušelínovou záclonou, aby se dalo uvnitř i mezigenderově neverbálně komunikovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Experti stavebnici, prosim mrknite na video:

cca 38 sekunda jak tam vali tu srobu. Co si o tom myslite, podla mna to musi tiect. Kuzlo vichrovej spony je predsa ze spona je zdola placata a stoji na podkladnej sablone a z bokov ju drzia susedne sablony, takze ako celok je to v zakryte a vodotesne. Takto ako to maju (ked to srobou prerazis durch a navyse nedotiahnes  s. 49) tak cela vodotesnost pokial tam nejaka vobec je stoji a pada na tej gumicke pod srobou a genialita klasickej vichrovej spony automaticky je tatam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to nelíbí. Stejně jako dnes hojně používané taškoplechy kotvené napřímo skrz plech podobnými šrouby. Zrovna mi firma dělá střechu, krytina za cca týden. Tzv. click systém v hliníku 0,7 mm. Detaily ale chci podle prefy, takže upevnění pomocí příponek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gcom napsal:

Pánové, zkusím to ještě jednou, nemáte někdo referenci na někoho, kdo mi mi udělal posudek na dotaci k dešťovce? Vše už mám hotové, jde jen o ten posudek :).

Děkuji, Bohouš

Posudek má každá slušný dodavatel v ceně projektu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2020 v 13:50, blackhead napsal:

Ja mam tuhle, nechtel jsem aby mi pevna strecha stinila svetlo cely rok, takze je to zatahovaci.

 

https://www.brustor.com/en/bioclimatic-pergolas/brustor-b128-outdoor-living-pergola

 

http://vimeo.com/389269671

Prosim te, kdo ti to dodaval? Cenove se pohybujeme kde? Klidne do PM. Moc se mi libi. Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...