Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Anela napsal:

ano ano, na Garni 940 se mi libilo, ze umi merit UV index, ale asi se k ni neda pripojit externi cidlo, stejne tak k Garni 935 pc.
Garni 975 ma moznost pripojeni externich cidel, ale neni skladem a nejsem si jisty jestli by se mi ten LCD displej neokoukal... uvidime co bude delat ta Garni 735 a pak casem se vrhnu na to arduino - mam v kanclu tri kolegy, co si s tim hraji a jeden na tom postavil cely inteligentni dum a ten uz mi i ukazoval, co ktere teplotni cidlo umi, jak je presne... pry i ten anemometr postavime :)

A netatmo se ti nelíbí? nebo už je mimo budget? Mně se teda líbí moc až na tu cenu :-)

Tak až to postavíte za pár korun, tak objednávám jeden set :-D

 

https://shop.netatmo.com/czk_cs/wind-gauge.html

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 21. 5. 2020 v 12:43, Petr.S napsal:

Jelikož tomu nerozumím, nemohu s Tebou vést diskuzi, ale samozřejmě jsi mi nasadil brouka. Volal jsem kamarádovi, co se v tom pohybuje a říkal, že pokud budou stavět za sedm dní, tak je to v pohodě, záleží ještě, jak budou stěny kotvit. Myslím, že v těch základových pasech byly nějaké trny, na které to budou asi vařit.

 

Po 7 dnech je to v úplně v pohodě, beton po dobu 28 dní nabývá pevnost, potom už ne. Každopádně v prvních dnech pokud je povrch ošetřován (kropení, překrytí igelitem proti vyoušení atd..) je nárůst největší a po 7 dnech bývá kolem 80% klidně i více. Vlhkosti se taky bát nemusíš, to by museli celoplošně desku zaizolovat, pak by se vlhkost projevila to ale určitě nebudou dělat. Takže když to shrnu je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně hotovo, kolem baráku bych to nechtěl, ale jako zábrana před skokem ze skály pro ty naše dvě torpéda gůd :D Barák bych už nestavěl ani boha, leda by mě někdo daroval kamión Neurolu a nějakýho tvrdýho chlastu. Mě dovezli třeba o dva kusy plotu méně, pak jinou barvu, pak nemohli řemeslníci, no upřímně Vás kluci obdivuji a přeji pevné nervy :cheers:

DSC_0117.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci - vybírám fasádu. Chtěl bych asi čistě bílou, max lehce do šeda - nebude se to moc špinit? A pak má zkušenosti někdo s fasádní barvou jako je třeba od weberu extraclean, která by měla mít nějakou samočistící schopnost - funguje to nebo vyhozené peníze ? Rozdíl není nijak velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, exBURN napsal:

Ahoj kluci - vybírám fasádu. Chtěl bych asi čistě bílou, max lehce do šeda - nebude se to moc špinit? A pak má zkušenosti někdo s fasádní barvou jako je třeba od weberu extraclean, která by měla mít nějakou samočistící schopnost - funguje to nebo vyhozené peníze ? Rozdíl není nijak velký.

Takovou prej mám!!!

IMG_20200523_202453.jpg

IMG_20200523_202420.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...