Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ten typ, co si postol, je spinac s aretaciou, tlacitkovy ma na konci kodu xxx30

Inak Somfy nie je odveci volba 🤣, daval som ju tiez (okrem garaze, tam je Horman, ale ked sa bude motor menit, dam Somfy). Cez Tahomu potom mas vsetko na jednom mieste, scenare atd. proste cely barak v mobile ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Toams napsal:

ten typ, co si postol, je spinac s aretaciou, tlacitkovy ma na konci kodu xxx30

Inak Somfy nie je odveci volba 🤣, daval som ju tiez (okrem garaze, tam je Horman, ale ked sa bude motor menit, dam Somfy). Cez Tahomu potom mas vsetko na jednom mieste, scenare atd. proste cely barak v mobile ...

Nevim, jestli je to přesně tento... něco podobnýho tam máme. To jsem dal jako ilustrativní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem to chtěl dát do vlákna "potěšilo", ale sem to pasuje víc. Takže se mi dnes ráno ozvala parta pro přípravu podkladu mý nový garáže (ze starý stodoly), že je hezky a maj čas, co já na to? Jsem teda kejvnul. Právě odjeli z vrat, mají zhutněno a zaarmováno. Přespříští pondělí vylejou desku, snad vydržej současný teploty! Ani mi nevadí, že jsem se původně nachystal na protažení motorek s kámošem, z týhle neplánovaný akce  mám minimálně stejnou radost.

DSC01635.thumb.JPG.5dc9f96e28553dd92c329dfb2806fb8f.JPG

DSC01638.thumb.JPG.6f724a5b86a200844b3483458d90e55e.JPG

 

 

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tyhle. Krátké stlačení šipky úplně nahoru, nebo úplně dolů a nechat zavřené a prostřední tlačítko úplně dolů a úplně otevřít. To dávám v létě, úplně to zastíní ale vidíme ven. Při zmáčknutí a držení se žaluzie zastaví v momentě puštění tlačítka. f990a9fbf9e881e733ad4be114614dc4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Hasňa napsal:

Mám tyhle. Krátké stlačení šipky úplně nahoru, nebo úplně dolů a nechat zavřené a prostřední tlačítko úplně dolů a úplně otevřít. To dávám v létě, úplně to zastíní ale vidíme ven. Při zmáčknutí a držení se žaluzie zastaví v momentě puštění tlačítka. 

Prostredne tlacidlo je programovatelne. Poloha aj natocenie. Mam tiez tieto na stenach + centralny inteligentny ovladac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, čeká mě taky instalace venkovních žaluzií na novostavbě, ještě jsem to moc neřešil, ale kde máte ty ovladače umístěné? U každého okna, nebo někde u vchodu do místnosti jako vypínače světel? V obýváku budu mít 3 ks žaluziíí, tak se ptám.

A ještě jedna věc, když už jsme u těch žaluzií. Máte venkovní žaluzie i na HS portálu/fr. oknech na terasu? Mám ho orientovaný na západ a terasa bude do budoucna zastřešená. Příjde mi to zbytečné, tak jen jaké jsou vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko Somfy → mám jedno mikrospínačové, slouží jako centrál (zavírá/otevírá všechna okna). Jinak ke každému z oken mám eště solo tlačítko, to teda dotykové. Poloha "my" je programovatelná. Central tlačítko "my" po zmáčknutí spustí všechna okna do jejich předprogramované polohy "my". Jednotlivá okna se mezi sebou můžou lišit (jedno je předprogramované na větší šero, jedno na menší šero..prostě jak je třeba)

Tlačítka mám umístěná volně, tzn nemám je na zdi napevno. Třeba v pracovně je mám na dosah levačky na stole. V kuchyni na parapetu, v obýváku ve stolku apod..

Žaluzie mám na každém okně včetně dveří na terasu. Nemám je na neprůhlednejch oknech od koupelny a záchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno centrální dole a pak v každé místnosti u vypínače na zdi. Přímo na zdi na oboustranné pásce. Měl jsem je volně, ale furt jsem je hledal. V obýváku je mám na panelu ostatních čudlíků. Žaluzie mám i na francouzských oknech na terasu, abychom mohli přes den udělat kino zastínění.

5dfd138ef5a2240bca120363f4592c7f.jpgad5f8693af6a925d0fa02cd7f17a125e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...